Kariéra

Technik / technička on-line seminářů

Pro on-line streamy webinářů i prezenčních vzdělávacích akcí hledáme absolventa SŠ nebo studenta VŠ s kladným vztahem k technice, ochotného učit se nové věci.

Náplň práce:

  • zajišťování on-line přenosů a videozáznamů seminářů (prezenčních i on-line)
  • doprava a instalace techniky v zasedací místnosti, nahrávacím studiu, v místě konání prezenčních seminářů (většinou hotely v centru Prahy)
  • technická příprava před přenosem (nastavení softwaru, příprava podkladů)
  • technická podpora během přenosu
  • úklid techniky po přenosu, předání dat k dalšímu zpracování
  • řešení technických problémů zákazníků (ve spolupráci s oddělením péče o zákazníky a oddělením seminářů)
  • průběžná optimalizace způsobů přenosu (upgrade techniky, udržování přehledu o technických možnostech)

Požadujeme:

  • kladný vztah k technice
  • schopnost rychle se učit
  • základy obsluhy kamery/fotoaparátu
  • zkušenosti s nasvícením scény a zvukařinou výhodou
  • řidičský průkaz B (cesty po Praze)
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • časová flexibilita
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci, získání praxe
  • flexibilní pracovní dobu dle průběžné domluvy (lze skloubit se školou)
  • DPP, časem možný přechod na pracovní smlouvu
  • odměna 150 - 200 Kč/h
  • možnost účasti na odborných seminářích zdarma
  • místo výkonu – Evropská 423/178, Praha 6 (budova CUBE), částečně práce z domova, po uvolnění opatření práce v lokacích prezenčních seminářů (většinou hotely v centru Prahy)

Při zájmu o brigádu nás kontaktujte e-mailem na patockova@dashofer.cz nebo na telefonním čísle 777 940 532.

Společnost Verlag Dashöfer, nakladatelství, spol. s r.o. zpracovává osobní údaje v rozsahu uvedeném v zaslaném životopisu (zejména jméno a příjmení, kontaktní adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu a fotografii) po dobu výběrového řízení a nejdéle 1 měsíc po jeho skončení. Ke zpracování nad rámec této lhůty dojde pouze v případě udělení výslovného souhlasu.

O nás