Nabídka odborných kursů, seminářů, školení a workshopů pořádaných společností Verlag Dashöfer.

Aktuální téma

DPH pro začátečníky

Rádi byste se seznámili se zákonem o DPH a principy jeho fungování tak, abyste byli schopni samostatně rozhodovat o jeho aplikaci v jednoduchých případech, sestavovat evidenci DPH včetně přiznání a vystavovat daňové doklady? Poté právě pro Vás je určen dvoudenní seminář DPH pro začátečníky!  

Seminář je určen především pro: 

úplné začátečníky -  pracovníky účtáren, podnikatele, kteří se v praxi s daní z přidané hodnoty dosud nesetkali.

Podrobnosti naleznete ZDE!

Nejbližší semináře

Seminář
Po 30.5.2016

Zaměstnávání cizinců a vysílání zaměstnanců do zahraničí - výklad z pohledu zákona o dani z příjmů a smluv o zamezení dvojího zdanění

Na semináři si vysvětlíme z pohledu smluv o zamezení dvojího zdanění a zákona o daních z příjmů konkrétní daňové dopady při zaměstnávání cizinců v ČR a vysílání zaměstnanců do zahraničí a upozorníme na problematické okruhy.

Seminář
Po 30.5.2016
Čt 23.6.2016

Cestovní náhrady 2016 Bonus 2 vstupenky do kina Cinestar

Seminář Cestovní náhrady v roce 2016 seznámí posluchače s problematikou cestovních náhrad - zejména s novinkami, zajímavostmi a s oblastmi, kde jsou kontrolními orgány zjišťována pochybení.

Seminář
Út 31.5.2016
Čt 9.6.2016

Zákon o posuzování shody a požadavky na strojní zařízení - zákon č. 90/2016

Seminář je zaměřen na nový zákon o posuzování shody a požadavky na strojní zařízení a také na nařízení vlády pro strojní zařízení.

Seminář
St 1.6.2016

CASH FLOW - jak řídit tok peněz

Seminář poradí pracovníkům na různých úrovních řízení firem, kteří potřebují načerpat a doplnit znalosti, jak lépe řídit tok peněz ve firmě jako důležitý prvek finanční stability firmy.

Seminář
Čt 2.6.2016

Zavedení IFRS do účetní praxe KOMBI VZDĚLÁVÁNÍ

Seminář Zavedení IFRS (Mezinárodní standardy účetního výkaznictví) do účetní praxe Vás seznámí s otázkami, které při zavedení IFRS do účetní praxe vznikají.

Seminář
Čt 2.6.2016

Převodní (transferové) ceny II

Cílem semináře je poskytnout účastníkům detailnější praktické dovednosti pro nastavení a výpočet převodních cen. Seminář bude zaměřen na specifické otázky týkající se mimo jiné stanovení základu daně stálé provozovny či správného vypracování dokumentace k transferovým cenám. V rámci semináře bude provedena vzorová srovnávací analýza v databázi AMADEUS. Seminář bude zakončen rozsáhlou případovou studií shrnující závěry školení.

Seminář
Čt 2.6.2016

Efektivní asistentka - pravá ruka každého manažera Bonus 2 vstupenky do kina Cinestar

Seminář je určen pro asistentky a asistenty, v nichž chtějí mít manažeři skutečně efektivní pracovní sílu, pomocníka, zástupce, ředitelku nebo ředitele kanceláře. Účastníci semináře se naučí řídit provoz pracoviště, efektivně komunikovat v osobním i telefonickém kontaktu, řešit konfliktní situace, chránit vaše soukromí, zbytečně nerušit, pracovat samostatně, reprezentovat na úrovni.

Seminář
Pá 3.6.2016

Zákoník práce se zaměřením na právní minimum 2016 BONUS 14denní bezplatný přístup do plné verze naší on-line knihovny Zákoník práce profi PLUS

seznámení s převážně základními pojmy pracovního práva a rovněž je upozornit na některé problémy vznikající v praxi. Zohledněna bude rovněž vazba na nový občanský zákoník.

Seminář
Po 6.6.2016

Zahraniční obchod se zbožím z pohledu uplatňování DPH a celních předpisů ve 30 praktických příkladech

Pracovní seminář k problematice provádění zahraničního obchodu se zbožím (vnitrounijní i mimounijní obchod) se zaměřením na uplatňování DPH a celních předpisů při realizaci různých obchodních operací.

Seminář
Út 7.6.2016
Út 20.9.2016
Út 8.11.2016

Zaměstnávání cizinců v České republice Bonus 2 vstupenky do kina Cinestar

Školení Zaměstnávání cizinců v ČR představí základní principy zaměstnávání cizinců na území České republiky včetně rozdílů při zaměstnávání občanů EU a cizinců z tzv. třetích států. Dále bude vysvětlena problematika získávání povolení k zaměstnání, pobytových víz a dlouhodobých pobytů či zvláštních povolení.

 Máte dotaz k semináři?
Nenašli jste všechny informace k semináři?
Napište zprávu nebo volejte
+420 222 539 333
 Úspěšně odesláno
Do not fill this: