O nás

Společnost Verlag Dashöfer

Verlag Dashöfer, odborné nakladatelství, působí na českém trhu od roku 1992 a je součástí mezinárodní skupiny Verlag Dashöfer s pobočkami na Slovensku, v Německu, Maďarsku a dalších zemích. Dodáváme odborné profesní informace - on-line, v tištěné podobě i osobně ve formě vzdělávacích kurzů.

Vzdělávací kurzy - prezenční semináře, e-learning, konference

Připravujeme pro Vás širokou nabídku vzdělávacích kurzů včetně e-learningu, z nichž si jistě vyberete prezenční školení, workshop, konferenci či e-learningové kurzy, které budou odpovídat Vašim představám. Pokud máte zájem o firemní vzdělávání na míru, připravíme pro Vás seminář či e-learning přesně dle Vašich požadavků. 

Zjistěte více o nabízených formách firemního vzdělávání.

Seznamte se s naší nabídkou prezenčních školení, konferencí a e-learningu.

Naše zkušenosti s firemním vzděláváním

Z naší mnohaleté praxe s přípravou firemních kurzů a vydávání odborné literatury dobře víme, jak důležité je využití nabytých poznatků v praxi. Naším cílem je poskytnout Vaší společnosti kvalitní školení zaměstnanců s velkým přínosem pro každodenní praxi i strategická rozhodnutí. 

Přednášejícími lektory jsou význační odborníci z praxe. Zaručují Vám firemní školení bohatá na kvalitní a aktuální informace.

Naše kanceláře

Najdete nás na Praze 6, v budově Cube Office Center na adrese Evropská 178. Více kontaktů...

O nás