Moderní prostory a občerstvení

Prostory pro školení

Většinu seminářů pořádáme ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Prahy. Využíváme pohodlné profesionální konferenční prostory. Konkrétní lokaci semináře zjistíte na pozvánce, která Vám přijde přibližně týden před konáním semináře. 

Bezbariérovost prostor pro školení

Prostory seminářů jsou bezbariérové. Přesto nás v případě, že je pro Vás bezbariérovost prostor zásadní, prosím předem kontaktujte.

Občerstvení během školení

V ceně všech konferencí a prezenčních seminářů je občerstvení. U celodenních seminářů je v ceně i oběd. Pokud máte na občerstvení specifické požadavky např. z důvodu alergie, kontaktujte nás prosím, rádi Vám vyjdeme vstříc. 

Kurzy v Praze

Praze můžete vybírat ze široké nabídky kurzů z těchto oborů: kurzy účetnictví, kurzy daní, semináře v oblasti mezd a personalistiky, manažerské kurzy z oblasti práva a řízení firem, semináře pro učitele, vzdělávací kurzy pro neziskovou sféru, kurzy manažerských dovedností, školení iso, semináře pro firmy z technických oborů, kurzy a školení v oblasti BOZP a ekologie a mnoho dalších.

Kompletní nabídku vzdělávacích kurzů v Praze naleznete zde.

Kurzy mimo Prahu

Kromě Prahy pořádáme semináře i v BrněOstravěPlzni a dalších městech.

Firemní vzdělávání na míru (in-house semináře) pořádáme po celé republice.

Podstatnou část naší nabídky tvoří e-learning – ten je možné absolvovat kdekoliv, kde se připojíte k internetu.  E-learningový kurz můžete zcela bez omezení absolvovat i ze zahraničí.

Rádi Vám také zprostředkujeme odborné školení v zahraničí.

O nás