E-learning

Neustále sledujeme nové trendy ve vzdělávání. Proto jsme pro Vás připravili několik druhů e-learningových kurzů.

On-line seminář

On-line seminář (webinář) je internetovou obdobou běžného prezenčního semináře. Koná se v reálném čase, pouze učebna je virtuální. Díky tomu absolvujete celý seminář u svého počítače, v klidu Vaší pracovny či kanceláře. Tím ušetříte náklady i čas za cestu. On-line semináře mají kratší dobu trvání, díky úzkému zaměření posloucháte jen to téma, které Vás zajímá.

On-line videozáznam

On-line videozáznam je záznam různých forem přednášek a postupů. Výhodou je, že nejste vázáni pevným termínem konání – on-line videozáznam lze sledovat kdykoli, a bez problémů sledování přerušit. Obsah je propojen s videem - můžete si zajímavou pasáž zopakovat anebo naopak přeskočit část, která pro Vás zajímavá není. Navíc obdobně jako u on-line semináře jej sledujete prostřednictvím Vašeho počítače a tak ušetříte náklady i čas – nemusíte nikam cestovat a platíte cenu, která je ve srovnání s prezenčním seminářem zanedbatelná.

Ukázka e-learningu:

Videocampus

Videocampus je databáze e-learningových školení, ke které si můžete zajistit roční přístup. Není potřeba instalovat žádný e-learningový software, stačí Vám počítač, tablet či mobilní telefon s připojením k internetu. Více o videocampusu zjistíte zde

On-line kurz

On-line kurz je soubor on-line lekcí, které Vám budou pravidelně chodit e-mailem. Kurz má podobu textů doplněným příklady a ukázkami. Na konci každé lekce obdržíte úkoly a náměty k zamyšlení do příště.

Akademie on-line

Akademie on-line je série videoseminářů, které jsou doplněny cvičnými testy, díky nimž si probranou problematiku procvičíte.

E-learning na míru

Přesně dle Vašich požadavků Vám připravíme e-learning na míru v jakékoliv z výše uvedených forem. 

Více o seminářích na míru naleznete zde. 

O nás