Právo, nemovitosti, řízení firmy

  Kurzy práva

  Naše odborná školení Vám zajistí přísun legislativních novinek. Pořádáme i kurzy pro jednatele a ředitele akciových společností i společností s ručením omezením, ale např. i kurzy pro společenství vlastníků jednotek. Celoroční přísun nových seminářů z oblasti práva, nemovitostí a řízení firmy Vám zajistí náš portál videocampus.cz.

  Oblíbeným seminářem je již od roku 2013 školení Nový občanský zákoník s Mgr. Hanou Kuncovou. Postupem času jsme do programu tohoto vzdělávacího kurzu zařadili zkušenosti z praktické aplikace NOZu. Věnujeme se i smluvním vztahům, problematice pohledávek či školení právního minima pro podnikatele.

  Aktuální nabídku kurzů naleznete zde.

  Kurzy správy nemovitostí

  V oblasti správy nemovitostí pořádáme kurzy zaměřené na nájemní vztahy i facility management. Specializujeme se na školení pro společenství vlastníků jednotek. Často pořádáme večerní či víkendové kurzy.

  Aktuální nabídku kurzů naleznete zde.

  Kurzy řízení firmy

  Zaměřujeme se na problematiku souběhu funkcí, nastavení procesů ve firmě či kurzy efektivního řízení vztahů se zákazníky. Naše odborná školení Vám zajistí aktuální legislativní novinky. Pořádáme i kurzy pro jednatele a ředitele akciových společností i společností s ručením omezením.

  Aktuální nabídku kurzů naleznete zde.

  TOP prezenční semináře

  TOP konference

  On-line semináře

  Kromě klasických seminářů máte také možnost vyzkoušet jejich on-line verzi a seznámit se s danou problematickou z pohodlí domova či kanceláře.

  O nás