Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení není správně vyplněno.
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací

Kurzy v Praze

Školení v hotelu Amarilis

Většinu pražských seminářů pořádáme ve čtyřhvězdičkovém hotelu Amarilis. Hotel se nachází ve Štěpánské ulici (vedle Václavského náměstí) v centru Prahy. Samotné konferenční místnosti jsou umístěné tak, že k nim hluk města vůbec nedoléhá, nebudete tedy ničím rušeni. Hotel je dostupný ze stanice metra A a B (Můstek), metra C (Muzeum) i z tramvajových zastávek Václavské náměstí či Štěpánská. Rádi Vám poradíme nejsnazší cestu na školení.

Školení Praha AmarilisŠkolení Praha Amarilis občerstveníŠkolení Praha Amarilis místnost

Školení v prostorách Verlag Dashöfer

Některé vzdělávací kurzy pořádáme ve vlastních prostorách. Ty se nacházejí na adrese Evropská 178, Praha 6. Účastníci mohou přijet autem a zaparkovat zdarma v blízkosti budovy či za poplatek přímo u budovy, případně metrem (linka A) či vlakem do stanice Nádraží Veleslavín.

Kurzy Praha 6 - budovaKurzy Praha 6 - recepceKurzy Praha 6 - místnost

Školení v dalších lokacích

Využíváme i služeb hotelů Grandior, Clarion a dalších lokací, aby prostory vždy plně vyhovovaly danému počtu účastníků a typu vzdělávacího kurzu. 

Školení Praha - ClarionŠkolení Praha Clarion obědŠkolení Praha Clarion oběd - místnost

.

Ochrana osobních údajů a jejich používání

Ochrana soukromí je záležitostí  důvěry a vaše důvěra je pro nás důležitá. Respektujeme vaše soukromí a při zpracování vašich osobních údajů dodržujeme zákonná právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů, zejména tzv. GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)) (dále jen "Nařízení").

Chtěli bychom vás tímto informovat o našem nakládání s osobními údaji pro zajištění vaší informovanosti příp. pro získání souhlasu s jejich zpracováním.

1. Data a jejich využití 

Verlag Dashöfer, nakladatelství spol s r.o. jakožto Správce zpracovává osobní údaje za tímto účelem:

 

 

 

 

Výše uvedené údaje zpracováváme po dobu aktivní objednané služby a po dobu 5 let od ukončení objednané služby nebo nákupu singulárního produktu, nepožaduje-li právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. V případě zpracování osobních údajů na základě uděleného dobrovolného souhlasu po dobu 5 let od udělení souhlasu.

Aktuální seznam našich zpracovatelů můžete nalézt zde.

2. Zabezpečení dat 

Ochrana vašich údajů je pro nás klíčová, proto vynakládáme maximální úsilí pro zajištění jejich bezpečnosti. Plně využíváme technická i organizační opatření pro prevenci neoprávněného přístupu k těmto datům a zamezení jejich zničení nebo zneužití. Způsoby zabezpečení vašich dat jsou také pravidelně kontrolovány.

Při zpracování údajů v plné míře využíváme možností pseudonymizace a anonymizace, abychom co nejvíce posílili jejich zabezpečení.   

 

3. Práva subjektů

Nad svými osobními údaji neztrácíte kontrolu. Můžete k nim kdykoliv přistupovat nebo je opravit. Jako subjekt zpracování osobních dat máte také následující práva: právo na potvrzení o zpracování a informace o tom, jaké osobní údaje o vás zpracováváme, na opravu, výmaz (pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů), omezení zpracování, přenos osobních údajů, námitku proti zpracování, podat stížnost u dozorového úřadu(ÚOOÚ), na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením. V případě zpracování na základě uděleného dobrovolného souhlasu máte také právo kdykoliv tento souhlas vzít zpět. 

V případě dalších dotazů ohledně zpracování osobních údajů nás můžete kontaktovat na info@dashofer.cz