Hotel Majestic Plaza

Hotel Majestic Plaza, Štěpánská 33, Praha 1

Spojení hromadnou dopravou:

  • Tram:

- číslo 2, 3, 5, 6, 9, 14, 24 zastávka "Václavské náměstí" (= výstup metra A/ B "Můstek")

- ze zastávky vyjděte na Václavské náměstí nahoru směrem k Muzeu, zahněte do první ulice napravo a jděte stále ulicí Štěpánská až uvidíte na pravé straně Hotel Majestic Plaza.

  • Metro:

- trasa A/ C – stanice „Muzeum“ - Výstup směr Václavské náměstí a dále dolů po levé straně náměstí, zahněte do ulice Štěpánská a jděte stále rovně až uvidíte na pravé straně Hotel Majestic Plaza

- trasa A/ B – stanice „Můstek“ - Výstup směr Václavské náměstí a dále nahoru směrem k Muzeu, zahněte do ulice Štěpánská napravo a jděte stále rovně ulicí Štěpánská až uvidíte na pravé straně Hotel Majestic Plaza.

  • Vlak:

Hlavní nádraží a dále tramvají číslo 9 – zastávka „Václavské náměstí", nebo metro C – stanice "Muzeum", nebo pěšky cca 20 minut směrem na Václavské náměstí.

Možnosti parkování

Parkovat lze na veřejných parkovištích:

- garáže Alcron Hotel Prague: Štěpánská 623/40, Praha 1 - WEB - 100Kč/h.

- Mr. Parkit Václavské náměstí: Václavské nám. 799/48, Praha 1 - WEB - 6 hodinový blok od 299 Kč.

Parkování lze po předchozí domluvě zarezervovat také za poplatek přímo v garážích hotelu (kapacita omezena).

Vstup do hotelu a umístění konferenčních prostor

Řiďte se prosím směrovacími cedulkami s názvem daného semináře. Vstup do prvního konferenční sálu je přímo z hlavní haly směrem vlevo od vstupu. Druhý využívaný konferenční prostor je v zadní části hotelu po průchodu kolem recepce a restaurace. Před vstupem bude umístěn stoleček s označením semináře, kde se u asistentky podepíšete na prezenční listinu a dostanete podkladové materiály.

O nás