Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení není správně vyplněno.
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací

On-line videozáznamy

Objednávka on-line videozáznamu

Vybraný on-line videozáznam si snadno objednáte kliknutím na tlačítko Objednat. Dostanete se tak na jednoduchý objednávkový formulář.

Pokud jste již u nás registrováni, po přihlášení se Vaše údaje do objednávkového formuláře doplní automaticky.

Nejste-li si jisti svými přihlašovacími údaji, zašleme Vám Vaše uživatelské jméno a odkaz na nastavení hesla. Stačí zadat e-mail.

Pokud registraci ještě nemáte, zpracováním Vaší objednávky Vám ji založíme. Své údaje můžete kdykoliv nechat změnit nebo vymazat.

Ihned po objednávce Vám přijde e-mailem její potvrzení.

Platba on-line videozáznamu

Fakturu za on-line videozáznam Vám pošleme poštou. Do on-line videozáznamu máte přístup ihned po odeslání objednávky.

Přehrání on-line videozáznamu

V potvrzení objednávky, které obdržíte ihned po jejím odeslání, naleznete odkaz pro přehrání on-line videozáznamu. On-line videozáznam máte přístupný jeden roku, počet spuštění není omezen.

Ještě před objednáním on-line videozáznamu si můžete u každého z nich pustit krátkou ukázku, zjistíte tak, zda se Vám videozáznam přehraje bez problémů. Pro přehrání není potřeba instalovat žádný speciální program.

Rádi Vám po shlédnutí on-line videozáznamu vystavíme certifikát. Máte-li o certifikát zájem, kontaktujte nás prosím.

Zodpovídání odborných dotazů na on-line semináři

K on-line videozáznamu není možné pokládat lektorům doplňující dotazy. Pokud máte odborný dotaz, využijte na stejné téma nabídku našich on-line seminářů či prezenčních kurzů, na kterých bude Váš dotaz zodpovězen.

Dodací podmínky on-line videozáznamu

Dodací podmínky pro on-line videozáznam naleznete na objednacím formuláři.

Reklamace on-line videozáznamu

Nebudete-li z jakéhokoliv důvodu s on-line videozáznamem spokojeni, obraťte se prosím na nás, uděláme vše pro to, abychom záležitost vyřešili k Vaší spokojenosti. 

.

Ochrana osobních údajů a jejich používání

Ochrana soukromí je záležitostí  důvěry a vaše důvěra je pro nás důležitá. Respektujeme vaše soukromí a při zpracování vašich osobních údajů dodržujeme zákonná právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů, zejména tzv. GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)) (dále jen "Nařízení").

Chtěli bychom vás tímto informovat o našem nakládání s osobními údaji pro zajištění vaší informovanosti příp. pro získání souhlasu s jejich zpracováním.

1. Data a jejich využití 

Verlag Dashöfer, nakladatelství spol s r.o. jakožto Správce zpracovává osobní údaje za tímto účelem:

 

 

 

 

Výše uvedené údaje zpracováváme po dobu aktivní objednané služby a po dobu 5 let od ukončení objednané služby nebo nákupu singulárního produktu, nepožaduje-li právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. V případě zpracování osobních údajů na základě uděleného dobrovolného souhlasu po dobu 5 let od udělení souhlasu.

Aktuální seznam našich zpracovatelů můžete nalézt zde.

2. Zabezpečení dat 

Ochrana vašich údajů je pro nás klíčová, proto vynakládáme maximální úsilí pro zajištění jejich bezpečnosti. Plně využíváme technická i organizační opatření pro prevenci neoprávněného přístupu k těmto datům a zamezení jejich zničení nebo zneužití. Způsoby zabezpečení vašich dat jsou také pravidelně kontrolovány.

Při zpracování údajů v plné míře využíváme možností pseudonymizace a anonymizace, abychom co nejvíce posílili jejich zabezpečení.   

 

3. Práva subjektů

Nad svými osobními údaji neztrácíte kontrolu. Můžete k nim kdykoliv přistupovat nebo je opravit. Jako subjekt zpracování osobních dat máte také následující práva: právo na potvrzení o zpracování a informace o tom, jaké osobní údaje o vás zpracováváme, na opravu, výmaz (pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů), omezení zpracování, přenos osobních údajů, námitku proti zpracování, podat stížnost u dozorového úřadu(ÚOOÚ), na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením. V případě zpracování na základě uděleného dobrovolného souhlasu máte také právo kdykoliv tento souhlas vzít zpět. 

V případě dalších dotazů ohledně zpracování osobních údajů nás můžete kontaktovat na info@dashofer.cz