Flexi Office Ovocný Trh

Ovocný trh 572/11, Praha 1


  • Tramvaj:

- Tram č.: 2, 3, 5, 6, 9, 14, 16, 24 - zastávka "Jindřišská"

Projděte kolem Jindřišské věže do ulice Senovážná, odtud skrz Prašnou bránu do ulice Celetná a odtud zahněte kolem kavárny Grand Cafe Orient doleva na náměstí Ovocný trh - na samotném náměstí Ovocný trh můžete znát Stavovské divadlo anebo Karolinum.

Kancelářský objekt Flexi Office najdete na pravé straně náměstí - zelenkavo-bílá budova s dřevěnými dveřmi uprostřed - č. p. 572/11.

  • Metro:

- trasa A/ B – stanice „Můstek“ - Výstup směr ulice Na Příkopě/ ulice Na Můstku.

Ulicí Na Příkopě jděte rovně dokud nenarazíte na první odbočku vlevo do ulice Havířská - naproti sobě uvidíte Stavovské divadlo. Projděte poté kolem Stavovského divadla doprava na náměstí Ovocný trh. Kancelářský objekt Flexi Office najdete na protější straně náměstí trochu vpravo - zelenkavo-bílá budova s dřevěnými dveřmi uprostřed - č. p. 572/11.

  • Vlak:

Z Hlavního nádraží metrem linka C s přestupem na Florenci (B/C) na linku B nebo s přestupem na Muzeu (A/ C) na linku A. Výstup ve stanici Můstek (linka A/ B) směrem k ulicím Na Příkopě/ Na Můstku.


Možnosti parkování

Parkování na Ovocném trhu není možné, neboť jde o pěší zónu. Doporučujeme využít podzemní garáže obchodního domu Kotva nebo Palladium na Náměstí Republiky a dojít na náměstí Ovocný trh pěšky skrz Prašnou bránu Celetnou ulicí.


Umístění konferenčních prostor

Vstup do budovy je na zvonek, dveře se poté samy automaticky s malým zpožděním otevřeou. Konferenční sál je umístěn v 1. patře budovy (lze po schodech i výtahem). Před recepcí bude v přízemí u stolečku čekat asistentka s podkladovými materiály a prezenční listinou k podpisu.


O nás