On-line semináře

Objednávka on-line semináře

Vybraný on-line seminář si snadno objednáte kliknutím na tlačítko Závazná přihláška. Dostanete se tak na jednoduchý objednávkový formulář. Nezapomeňte, že v případě objednávky účasti více osob získáte zajímavou slevu (pro 3-5 osob 10 %, pro více osob 20 %).

Pokud jste již u nás registrováni, po přihlášení se Vaše údaje do objednávkového formuláře doplní automaticky.

Nejste-li si jisti svými přihlašovacími údaji, zašleme Vám Vaše uživatelské jméno a odkaz na nastavení hesla. Stačí zadat e-mail.

Pokud registraci ještě nemáte, zpracováním Vaší objednávky Vám ji založíme. Své údaje můžete kdykoliv nechat změnit nebo vymazat.

Ihned po objednávce Vám přijde e-mailem její potvrzení.

Platba on-line semináře

Fakturu za on-line seminář Vám pošleme poštou ještě před jeho konáním.

Pokud se na on-line seminář přihlásíte těsně před jeho konáním, je možné doložit platbu elektronickým výpisem z účtu. Platba v hotovosti je možná u nás na prodejně na adrese Evropská 178, Praha 6. V případě, že byste tuto možnost chtěli využít, nás prosím předem kontaktujte.

Pozvánka na on-line seminář

Před on-line seminářem Vám přijde e-mailem pozvánka. Ta obsahuje informace o webové adrese, na které on-line seminář proběhne, termínu semináře, časový harmonogram, informace o Vaší platbě a technické podmínky

Obdržení pozvánky prosím potvrďte odpovědí na ni.

Pokud Vám pozvánka nejpozději pět dní před konáním on-line semináře nepřijde, kontaktujte nás prosím.

Průběh on-line semináře

Na pozvánce, kterou Vám zašleme e-mailem, je uvedeno, od kolika hodin bude fungovat internetová stránka on-line semináře. Při vstupu na ni Vás systém vyzve k zadání jména. Toto jméno uvidí ostatní účastníci on-line semináře.

Před samotným začátkem semináře prověří naše asistentka kvalitu spojení, připojte se tedy prosím s mírným předstihem, abychom měli čas případné technické problémy vyřešit.

Přímo v prostředí on-line semináře si můžete stáhnout podklady.

Hodinu po skončení on-line semináře se na stránce, kde seminář proběhl, zpřístupní jeho záznam.

Pokud byste během on-line semináře měli technický dotaz, můžete napsat přímo na semináři do chatu, případně nám zavolejte.

On-line semináře probíhají v programu Spreed. Není však potřeba nic instalovat. Více o technickém zabezpečení on-line seminářů zjistíte zde.

Rádi Vám po absolvování on-line semináře vystavíme certifikát. Máte-li o certifikát zájem, kontaktujte nás prosím.

Technické podmínky

K on-line semináři potřebujete přístup na internet, sluchátka (můžete použít i reproduktory, ale doporučujeme spíše sluchátka) a zajistit si, aby Vás po dobu on-line vzdělávání nikdo nevyrušoval.

Abyste se mohli on-line semináře zúčastnit, musí Váš počítač splňovat základní technické požadavky.

V tomto odkazu můžete vyzkoušet, zda je vše v pořádku. Zároveň prosím vyzkoušejte nastavení zvuku např. na našich on-line videozáznamech.

Systémové požadavky:

  • počítač se zvukovou kartou, min. 1 GHz a 512 MB RAM
  • webový prohlížeč s nainstalovanou aplikací Adobe Flash Player (verze 11.3 nebo novější, ke stažení zde). Žádný jiný software není požadován.
  • sluchátka (doporučujeme) či reproduktory, výhodou je mikrofon (v kombinaci se sluchátky), případně telefon (volání na pražskou linku)

Zodpovídání odborných dotazů na on-line semináři

Na každém on-line semináři je prostor pro dotazy a odpovědi.

Pokud však již před on-line seminářem máte dotaz k tématu školení, pošlete nám ho prosím předem, bude zodpovězen v průběhu on-line semináře.

Dodací podmínky on-line semináře

Dodací podmínky pro on-line semináře naleznete na objednacím formuláři.

Dovolujeme si připomenout, že přihláška na on-line seminář je závazná, můžete ji zrušit (odstoupit od smlouvy) nejpozději 7 pracovních dní před konáním on-line semináře. Zrušení přihlášky (odstoupení od smlouvy) musí být provedeno písemně.

Reklamace on-line semináře

Nebudete-li z jakéhokoliv důvodu s on-line seminářem spokojeni, obraťte se prosím na nás co nejdříve, nejlépe ještě v jeho průběhu. Své dotazy a připomínky můžete i přímo v prostředí on-line semináře psát do chatu. Uděláme vše pro to, abychom záležitost vyřešili k Vaší spokojenosti. 

Jaké on-line semináře nabízíme?

Aktuální nabídka on-line seminářů 

O nás