Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení není správně vyplněno.
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací

O nás

Školení Verlag Dashöfer 

Společnost Verlag Dashöfer

Verlag Dashöfer, odborné nakladatelství, působí na českém trhu od roku 1992 a je součástí mezinárodní skupiny Verlag Dashöfer s pobočkami v Německu, Maďarsku a dalších zemích.

Vzdělávací kurzy - prezenční semináře, e-learning, konference

Připravujeme pro Vás širokou nabídku vzdělávacích kurzů včetně e-learningu, z nichž si jistě vyberete prezenční školení, workshop, konferenci či e-learningové kurzy, které budou odpovídat Vašim představám. Pokud máte zájem o firemní vzdělávání na míru, připravíme pro Vás IN-HOUSE seminář či e-learning přesně dle Vašich požadavků. 

Zjistěte více o nabízených formách firemního vzdělávání.

Seznamte se s naší nabídkou prezenčních školení, konferencí a e-learningu.

Naše zkušenosti s firemním vzděláváním

Z naší mnohaleté praxe s přípravou firemních kurzů a vydávání odborné literatury dobře víme, jak důležité je využití nabytých poznatků v praxi. Naším cílem je poskytnout Vaší společnosti kvalitní školení zaměstnanců s velkým přínosem pro každodenní praxi i strategická rozhodnutí. 

Přednášejícími lektory jsou význační odborníci z praxe. Zaručují Vám firemní školení bohatá na kvalitní a aktuální informace.

Chtěli byste změnit nebo vylepšit tento portál? Váš názor nás zajímá, pojďme společně projít Vaše návrhy.

Naše kanceláře

Najdete nás na Praze 6, v budově Cube Office Center na adrese Evropská 178. Více kontaktů...

.

Ochrana osobních údajů a jejich používání

Ochrana soukromí je záležitostí  důvěry a vaše důvěra je pro nás důležitá. Respektujeme vaše soukromí a při zpracování vašich osobních údajů dodržujeme zákonná právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů, zejména tzv. GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)) (dále jen "Nařízení").

Chtěli bychom vás tímto informovat o našem nakládání s osobními údaji pro zajištění vaší informovanosti příp. pro získání souhlasu s jejich zpracováním.

1. Data a jejich využití 

Verlag Dashöfer, nakladatelství spol s r.o. jakožto Správce zpracovává osobní údaje za tímto účelem:

 

 

 

 

Výše uvedené údaje zpracováváme po dobu aktivní objednané služby a po dobu 5 let od ukončení objednané služby nebo nákupu singulárního produktu, nepožaduje-li právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. V případě zpracování osobních údajů na základě uděleného dobrovolného souhlasu po dobu 5 let od udělení souhlasu.

Aktuální seznam našich zpracovatelů můžete nalézt zde.

2. Zabezpečení dat 

Ochrana vašich údajů je pro nás klíčová, proto vynakládáme maximální úsilí pro zajištění jejich bezpečnosti. Plně využíváme technická i organizační opatření pro prevenci neoprávněného přístupu k těmto datům a zamezení jejich zničení nebo zneužití. Způsoby zabezpečení vašich dat jsou také pravidelně kontrolovány.

Při zpracování údajů v plné míře využíváme možností pseudonymizace a anonymizace, abychom co nejvíce posílili jejich zabezpečení.   

 

3. Práva subjektů

Nad svými osobními údaji neztrácíte kontrolu. Můžete k nim kdykoliv přistupovat nebo je opravit. Jako subjekt zpracování osobních dat máte také následující práva: právo na potvrzení o zpracování a informace o tom, jaké osobní údaje o vás zpracováváme, na opravu, výmaz (pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů), omezení zpracování, přenos osobních údajů, námitku proti zpracování, podat stížnost u dozorového úřadu(ÚOOÚ), na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením. V případě zpracování na základě uděleného dobrovolného souhlasu máte také právo kdykoliv tento souhlas vzít zpět. 

V případě dalších dotazů ohledně zpracování osobních údajů nás můžete kontaktovat na info@dashofer.cz