O nás

Společnost Verlag Dashöfer

Připravíme vás na vše, co vás v profesním životě může potkat.

Díky tomu, že jsme odborné nakladatelství, máte jistotu, že neustále monitorujeme novinky v jednotlivých oborech. 

S námi vás nic nepřekvapí - neustále sledujeme legislativní změny a vývoj v jednotlivých oborech a dodáme vám odborné informace - on-line, tištěně, na konferencích, seminářích, webinářích. Stačí si vybrat. 

Vzdělávací kurzy - prezenční semináře, e-learning, konference

Každý má někdy den, kdy se mu nic nechce. Kdy by bylo fajn, kdyby se o nás někdo postaral. Vše nám naservíroval až pod nos. A přesně tak fungují naše vzdělávací kurzy. Vy se jen přihlásíte a my vše zařídíme. 

Připravujeme pro Vás širokou nabídku vzdělávacích kurzů včetně e-learningu, z nichž si jistě vyberete prezenční školení, workshop, konferenci či e-learningové kurzy, které budou odpovídat Vašim představám. Pokud máte zájem o firemní vzdělávání na míru, připravíme pro Vás seminář či e-learning přesně dle Vašich požadavků. 

Zjistěte více o nabízených formách firemního vzdělávání.

Seznamte se s naší nabídkou prezenčních školení, konferencí a e-learningu.

Naše zkušenosti s firemním vzděláváním

Z naší mnohaleté praxe s přípravou firemních kurzů a vydávání odborné literatury dobře víme, jak důležité je využití nabytých poznatků v praxi. Naším cílem je poskytnout Vaší společnosti kvalitní školení zaměstnanců s velkým přínosem pro každodenní praxi i strategická rozhodnutí. 

Přednášejícími lektory jsou význační odborníci z praxe. Zaručují Vám firemní školení bohatá na kvalitní a aktuální informace.

Naše kanceláře

Najdete nás na Praze 6, v budově Cube Office Center na adrese Evropská 178. Více kontaktů...

O nás