Lektor seminářů Verlag Dashöfer

doc. JUDr. Ing. Radek Jurčík, Ph.D.

Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v roce 1998, v roce 2002 ukončil na této fakultě doktorské studium (Ph.D., obor správní právo) a habilitoval se na práci „Veřejné zakázky a PPP projekty“ (2010, obor Finance). Jmenovaný pracoval na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže na odboru dohledu nad zadáváním veřejných zakázek po dobu 2 let nejprve jako pracovník, podílející se na rozhodování I. instance, poté jako tajemník rozkladové komise. Věnuje se metodické a poradenské činnosti v oblasti veřejných zakázek od roku 1998. Kupř. byl člen hodnotící komise Ústavního soudu pro zadávání veřejných zakázek, České pošty, s.p., apod.Je externí lektor Ministerstva pro místní rozvoj k zákonu č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, a k zákonu č. 139/2006 Sb., koncesní zákon (http://www.portal-vz.cz/Vzdelavani/External-Lecturers-of-the-MRD) a akreditovaný lektor Ministerstva vnitra pro školení „Veřejné zakázky a jejich zadávání“(číslo akreditace AK/PV-408/2008 a AK/VE-193/2008).

Je autorem čtyř monografií v oblasti veřejných zakázek ke všem dosavadním zákonům o veřejných zakázkách platných v České republice. 

Poptávka školení na míru

Chcete připravit kurz na míru? Napište nám na poptavka@kursy.cz nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem kopii vašeho požadavku. Ozveme se vám co nejdříve.

Input: