Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Ing. Iveta Střelcová, Ph.D.

vystudovala Fakultu stavební ČVUT v Praze, obor Management a ekonomika ve stavebnictví. Pracovala jako rozpočtář pozemních staveb ve stavební společnosti STEP, s.r.o. Od roku 2005 působí jako odborný asistent na Katedře ekonomiky a řízení ve stavebnictví, Fakulty stavební ČVUT Praha.

Věnuje se výuce v oblasti kalkulací a rozpočtování pozemních a inženýrských staveb (mostní objekty, propustky, silnice, opěrné stěny apod.).

Je spoluřešitelka grantů a projektů získaných pro vědeckou a výzkumnou činnost. Je autorkou řady článků týkající se oblasti rozpočtování pozemních a inženýrských staveb. Jako spoluautorka se také podílela na publikacích Oceňování v rámci výstavbového projektu (ČVUT, 2013), Kalkulace nákladů ve stavebnictví (ČVUT, 2017) a Oceňování dopravních staveb (ČVUT, 2021).

Věnuje se zpracováním položkových rozpočtů nejen pozemních staveb ale i inženýrských staveb. Je členem Unie mostařů České republiky a členem Klubu rozpočtářů společnosti ÚRS CZ a.s.

Poptávka školení na míru

Chcete připravit kurz na míru? Napište nám na poptavka@kursy.cz nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem kopii vašeho požadavku. Ozveme se vám co nejdříve.

Input: