Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Ing. Jan Kotala

Jan je zakládajícím partnerem EK Partners, s.r.o. Již během studií na Vysoké škole ekonomické pracoval v reklamní agentuře jako ekonom a posléze v daňovém oddělení poradenské společnosti. Certifikovaným daňovým poradcem se stal v závěru svého studia na VŠ. Po absolvování vysoké školy se věnuje výhradně práci v poradenských firmách, kde se zaměřoval na korporátní zdanění – zejména dani z příjmů právnických osob a dani z přidané hodnoty. Jan patřil do týmu daňových poradců a advokátů, kteří provedli restrukturalizaci dluhu velkého sportovního zařízení v ČR, nebo se podílel na množství daňových sporů s Finanční správou ČR. Zároveň Jan Kotala patří mezi zakladatele každoroční konference Tax Forum, které se vždy účastnili odborníci z Generálního finančního ředitelství a finančních úřadů. 

Jan je členem sekce správy daní a sekce daně z přidané hodnoty Komory daňových poradců ČR. 

Jan se specializuje na daňové spory a daň z přidané hodnoty. V současnosti studuje ACCA a s klienty hovoří také anglicky nebo německy.

Poptávka školení na míru

Rádi pro Vás připravíme školení na míru. Kontaktovat nás můžete na adrese poptavka@kursy.cz nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Input: