Seminář

Chemické látky po Brexitu

Ing. Oldřich Petira, CSc.

31. 1. 2020 formálně končí členství Velké Británie v Evropské unii. Jaký dopad bude mít Brexit pro firmy, které odebírají nebo naopak dodávají chemické látky z nebo do Velké Británie? Jaké nové povinnosti nastanou v případě Brexitu bez dohody? Co by znamenala přechodová dohoda? Jak se bude dál vyjednávání o odchodu VB z EU vyvíjet a co všechno Brexit připraví pro firmy obchodně svázané s VB v oblasti chemických látek, pro Vás sledujeme a průběžně budeme zařazovat do programu tohoto semináře.

Lektor

Ing. Oldřich Petira, CSc.

absolvent VŠCHT Pardubice obor Procesy a zařízení chemického průmyslu, studium vědecké aspirantury VŠCHT Praha obor Technologie vody, postgraduální studium VŠCHT Pardubice obor Organická technologie a Průmyslová toxikologie. Soudní znalec v oborech Chemie a Ochrana přírody se zaměřením na průmyslovou toxikologii a chemickou bezpečnost životního…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

9.6.2020

9:00 - 15:00

Praha

Jakmile vypíšeme nový termín, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

3990

Sleva až 20 % pro více účastníků na jedné přihlášce. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

O tématu školení

Na semináři se setkáte s pojmy jako:

chemické látky, Evropská unie, EU, chemické látky EU, chemické látky Brexit, Velká Británie, odebírání chemických látek, dodávání chemických látek, Brexit chemické látky povinnosti, školení Praha, seminář Praha.