Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení musí být správně vyplněno!
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací
Konference

Dotace (nejen) pro podnikatele Jak získat finance a jak o ně nepřijít 1+1 zdarma!

Nové programovací období 2014 – 2020 nabízí velmi zajímavé dotační příležitosti pro podniky různé velikosti a různé ekonomické činnosti a také pro žadatele z veřejné sféry.

Konference bude zaměřena primárně na podnikatelský sektor a na představení možností získání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU. Dalším z cílů konference bude rovněž představit zajímavé dotační možnosti také uchazečům z veřejného sektoru. Z jednotlivých operačních programů budou vybrány ty programy a jednotlivé prioritní osy, které se přímo vztahují k rozvoji podnikatelské činnosti a jsou také potenciálně zajímavé i pro neziskový sektor.

V rámci konference představíme současné výzvy, které jsou vhodné pro podání žádosti o dotaci, na konkrétních praktických příkladech vysvětlíme specifika podávání projektů, účastníky seznámíme s celým dotačním cyklem (podání, realizace a ukončení projektu) a zdůrazníme důležité výzvy, které budou v nejbližším období otevřeny.

Zaměříme se na představení nových výzev pro podnikatele – OPPIK, dále na programy z oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců a stále více populární oblasti sociálního podnikání (sociální podniky). Představeny budou dále projekty na podporu slaďování rodinného a soukromého života - podpora předškolních zařízení - na příkladu tzv. dětských skupin.

Jako další bod konference budou vysvětleny nejčastější chyby při podávání projektůrealizaci výběrových řízení a jejich předcházení. Dále se účastníci dozví, jak funguje systém výběrových řízení na příkladu OPPIK nebo na dalších konkrétních příkladech z realizace projektů a představíme administrativní část realizace projektu (včetně monitoringu a případných kontrol ze strany poskytovatele dotace).

Konference je určená pro

malé, střední a velké podniky, neziskové organizace, státní i veřejný sektor.

Program

a)    dopolední blok (9:00 - 12:00) Jak získat finance

-       představení operačních programů zaměřených pro podnikatele,

-       přehled aktuálně platných a nejbližších výzev,

-       harmonogram výzev

-       představení programů z oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců,

-       představení dotačního cyklu (co je všechno potřeba pro podání žádosti a jak vypadá realizace a ukončení projektu - na příkladu vybraného operačního programu OPPIK či dalších),

 

b)    odpolední blok (13:00 - 17:00) Jak o finance nepřijít

-       problematika výběrových řízení,

-       nejčastější chyby při podávání a realizaci projektů.

-       problematika podávání žádostí o platbu, monitoringu, kontrol na místě,

-       diskuse

Styl výkladu: kratší celky, ve výkladu se plynule střídají 2 hlavní lektoři (dohromady 4-5 lektorů, prostor pro dotazy během celé konference

Přednášející

se dotacím věnuje od roku 2005, tedy od začátku dotací Evropské unie v České republice. Během několikaletého působení v agentuře CzechInvest se podílel na tvorbě dotačních programů, kontrolách na místě, vyhodnocování projektových žádostí a podobně. Od roku 2008 působí v této oblasti jako poradce a od té doby realizoval více než 100 úspěšných

Ing. Tomáš Musil se v oblasti managementu dotací z EU pohybuje již od roku 2006. Působí jako lektor, je autorem desítek úspěšných projektových žádostí a supervizorem více než 100 projektových žádostí (a to v rámci OP PI, OP PIK, OP RLZ, LZZ,OP Z). Je také hodnotitelem bakalářských a diplomových prací na soukromých i veřejných VŠ.

Termíny a přihláška

DatumČasMěstoMístoCena 
27.2.20189:00 - 17:00Praha
Hotel Amarilis
1645 Litujeme, ale na tento termín semináře se už nelze objednat.

Požádat o nový termín

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.
Sleva 10 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 3-5 osob.
Sleva 20 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 6 a více osob.

Doplňující informace

Cena semináře zahrnuje kromě účasti na školení také studijní či pracovní materiál zpracovaný lektorem, zodpovězení dotazů v rámci diskuzního fóra a občerstvení, celodenní školení a kurzy i oběd. Na vyžádání vystavíme účastníkům osvědčení o absolvování semináře. 

Množstevní sleva na seminář Vám bude automaticky odečtena na faktuře. Více informací se dočtete v Podmínkách účasti na semináři, které jsou součástí závazné přihlášky.

Dotazy týkající se problematiky školení, které nejsou příliš specifické a týkají se širšího okruhu posluchačů, je možné zasílat předem na e-mailovou adresu: info@kursy.cz.
Dotazy budou zodpovězeny v rámci přednášky.

Spojení: Cca 1 týden před konáním semináře obdrží objednatel semináře plánek a popis cesty podle aktuální dopravní situace.

Zajistíme dle Vašich představ i firemní vzdělávání! Kontaktujte nás ZDE. Pořádáme kursy a školení v rámci celoživotního vzdělávání dospělých.

O tématu školení

Na tomto školení se seznámíte s pojmy jako:

• dotace EU

• dotace na podnikání

• strukturální fondy

• programovací období 2014 – 2020

• výběrová řízení

• dotační management

  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - občerstvení
  • školení Praha - Clarion - občerstvení