On-line seminář

Dotační příležitosti pro podnikatele

s důrazem na aktuální dotace na FVE a digitalizaci podniků

Ing. Tomáš Musil, Bc. et Bc. Ondřej Homola

Představíme Vám aktuální dotační programy pro podnikatele v rámci nového programovacího období 2021-2027, přičemž se budeme věnovat především aktuálním dotacím na FVE a digitalizaci podniků.

Dozvíte se, jaké jsou obecné povinnosti v souvislosti s čerpáním dotací. Na co si dát při žádosti o dotaci a jejím čerpání pozor. Ale také jaká je definice potenciálního žadatele z pohledu MSP. Jaká je nová regionální mapa podpory od 1.1.2022 a jaké budou dotační možnosti pro podnikatele v oblasti výroby a služeb v nejbližší době.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex, Adobe Connect nebo MS Teams. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme nejpozději den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Tomáš Musil

Ing. Tomáš Musil se v oblasti managementu dotací z EU pohybuje již od roku 2006. Působí jako lektor, je autorem desítek úspěšných projektových žádostí a supervizorem více než 100 projektových žádostí (a to v rámci OP PI, OP PIK, OP RLZ, LZZ,OP Z). Je také hodnotitelem bakalářských a diplomových prací na soukromých i veřejných VŠ.

Více informací a další semináře lektora

Bc. et Bc. Ondřej Homola

se dotacím věnuje od roku 2005, tedy od začátku dotací Evropské unie v České republice. Během několikaletého působení v agentuře CzechInvest se podílel na tvorbě dotačních programů, kontrolách na místě, vyhodnocování projektových žádostí a podobně. Od roku 2008 působí v této oblasti jako poradce a od té doby realizoval více než 100 úspěšných…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

24.1.2022

10:00 - 12:00

On-line

2 490,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.