On-line videozáznam

Etiketa 2 - obchodní jednání a firemní akce

Ing. Petra Palasová

záznam z 25.7.2014

délka videa 00:53:19

on-line, roční přístup

490  bez DPH 21 %

Na úvod semináře lektorka zopakuje základní pravidla etikety. Více se věnuje dvěma oblastem – jednání s obchodním partnerem a účasti na společenských akcích. 

Naučíte se správně reprezentovat firmu i sami sebe na obchodním jednání – od výměny vizitek, přes vhodný zasedací pořádek až po správné držení těla.

Lektorka Vám pomůže s výběrem vhodného oblečení pro společenská setkání, upozorní na úskalí společenské konverzace a další momenty, se kterými se na firemních akcích můžete setkat.

Materiály ke stažení

etiketa2.pdf 0.81 MB

Lektor

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata…

Více informací a další semináře lektora

Na této stránce si můžete přehrát pouze ukázku videa. Přístup k celému videu si můžete zakoupit po vyplnění objednávky.

Proč zvolit tuto formu studia?

  • ušetříte náklady i čas – nemusíte nikam cestovat a platíte cenu, která je ve srovnání s prezenčním seminářem zanedbatelná
  • nejste vázáni pevným termínem konání – videoseminář lze sledovat kdykoli, a bez problémů sledování přerušit
  • video je členěno do kapitol - můžete si zajímavou pasáž zopakovat anebo naopak přeskočit pasáž, která pro vás zajímavá není
  • videoseminář umožňuje intenzivnější a tím i kratší výklad - neztrácíte tak pozornost jako u celodenních seminářů

Jak videoseminář probíhá?

Videoseminář snadno spustíte prostřednictvím odkazu, který naleznete po platbě v sekci Můj účet. Ve Vašem internetovém prohlížeči se otevře okno přehrávače videosemináře. V levé části vidíte rozepsaný obsah, díky kterému se můžete snadno pohybovat mezi jednotlivými pasážemi. Stačí kliknout na libovolnou kapitolu.

Co k videosemináři potřebujete?

  • přístup na internet
  • sluchátka (můžete použít i reproduktory, ale doporučujeme spíše sluchátka)