Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Ing. Pavel Říha

Je účetním a daňovým poradcem. Primárně spolupracuje se společností AV-AUDITING, spol. s r. o., ale zabývá se i vlastním daňovým a účetním poradenstvím.

Dlouhodobě se věnuje problematice AML zákona (opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu) a evidence skutečných majitelů. V této oblasti radí povinným osobám (především daňovým poradcům, auditorům či účetním). V souvislosti s novým zákonem o evidenci skutečných majitelů poskytuje poradenství nejenom povinným osobám dle AML zákona, ale i evidujícím osobám.

Provádí školení hlavně pro daňové poradce na téma boje proti legalizaci výnosů z trestné činnosti. Publikuje články na témata spojená s AML problematikou, elektronizací daňové správy a další.

Je aktivně činný v sekcích Odborného kolegia Komory daňových poradců České republiky, konkrétně v sekci pro profesní otázky, sekci pro informační technologie a sekci správa daní a poplatků. Daňovým poradcem je od roku 2011.

Poptávka školení na míru

Rádi pro Vás připravíme školení na míru. Kontaktovat nás můžete na adrese poptavka@kursy.cz nebo pomocí níže uvedeného kontaktního formuláře.

Input: