Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Ing. Radek David, ALog.

(nar. 9.3.1962) je odborný kontultant a lektor v oblasti logistiky, působí jako projektový manažer u formy LOGICON partner s.r.o. Je zakládající člen Komory logistických auditorů.

  • Absolvent VŠB – technické univerzity, obor dopravy a manipulace s materiálem
  • Absolvent celoročního kurzu „Veriniging Logistiek Management,den Haag - Logistika-řízení zásob"
  • Odborné zkušenosti v oblasti vývoje atypických manipulačních zařízení získal ve společnosti IMADOS
  • Manažerské zkušenosti získal v pozicích jednatele společnosti KONPRO, vedoucího ostravské pobočky IMADOS Logistic a v roli vedoucího odboru logistiky České pošty, OZ Severní Morava.
  • Podílel se na realizaci významných logistických projektů. Jeho specializací je oblast řízení zásob, nákup, logistický audit, dynamická simulace a reengineering logistických procesů. Pracoval m.j. pro firmy Český telecom, Philip Morris, Rudof Jelínek, České aerolinie, Plzeňský prazdroj, Tatra, Martek Medical.
  • Působí jako lektor a trenér v oblasti logistiky pro několik vzdělávacích agentur. Je spoluautor rozsáhlé publikace „Logistika v praxi“ vydavatelství Verlag Dashöfer. Publikoval odborné články v časopise Logistika.

Moto:

Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý.Je nejlepší v životě zůstat mladý (Henry Ford).

Poptávka školení na míru

Chcete připravit kurz na míru? Napište nám na poptavka@kursy.cz nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem kopii vašeho požadavku. Ozveme se vám co nejdříve.

Input: