Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Ing. Růžena Klímová

V roce 1973 absolvovala VŠE, obor učitelství ekonomických předmětů. Dvouleté postgraduální studium absolvovala  na obchodní fakultě VŠE v r. 1979.

Od roku 1973 pracovala ve velké obchodní organizaci nejprve jako odborný specialista, později jako vedoucí mzdového odboru. Obdobnou  funkci vykonávala na ČVUT - Správa kolejí a menz. Pracovala na MZV ČR, nejprve jako vedoucí mzdového oddělení, později  jako metodik zdravotního a nemocenského pojištění. Lektorskou činnost  v oblasti mzdového účetnictví vykonává aktivně od roku 1998. Píše řadu let odborné články do časopisů: „Zpravodaj pro mzdové účetní a personalisty“ a „Mzdová a personální praxe". Je autorkou publikace Příklady a postupy pro mzdové účetní a softwaru „Povinnosti mzdové účetní a personalisty v bodech a přehledech“ a spoluautorkou odborných publikací „Mzdová účtárna aktuálně“, “Mzdová účtárna v kostce“ a on-line kurzů „Komplikované mzdové výpočty bez chyb a omylů“ a „Rok ve mzdové účtárně“.

Poptávka školení na míru

Chcete připravit kurz na míru? Napište nám na poptavka@kursy.cz nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem kopii vašeho požadavku. Ozveme se vám co nejdříve.

Input: