Konference

Inovace v logistice 2021

INDUSTRY 5.0 a další trendy v logistice

Michael Rada, Ing. Petr Jahoda, MBA, Ing. Petr Jalůvka

Kam se bude odvětví logistiky v budoucnu ubírat? Jaké trendy budou převládat? Akce pro všechny, kdo o práci logistika přemýšlejí v souvislostech a chtějí si rozšířit profesní obzory a získat představu, kam bude obor v blízké době směrovat.

10.6.2021

9:00 - 14:00

Praha nebo on-line

Adresa bude upřesněna

3990

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Moderátor konference: Ing. Jaroslav Bazala, Logistická akademie

Program akce:

INDUSTRY 5.0 a logistika změny

Michael Rada, IBCSD LAB s.r.o.

Cesta INDUSTRY 5.0 započala v roce 2015 v Plzni. Za dobu své existence pomohla mimo jiné zamezit více než jednomu milionu tun výrobků, aby se staly odpadem, čímž uspořila významné finanční prostředky společnostem, které se rozhodly projekty INDUSTRY 5.0 implementovat. INDUSTRY 5.0 se etablovala i globálně, a to díky sítí národních ambasadorů a jejich projektů včetně projektů souvisejících s COVID-19, resp. post-pandemickou obnovou. Efektivní a agilní logistika je jedním z nejdůležitějších nástrojů změny a k pochopení souvislostí pomohou i informace, které budou podány z pohledu zakladatele INDUSTRY 5.0.

Malé vlastní inovace se vyplatí nejvíce

Ing. Petr Jahoda, M.B.A., Sony DADC Czech Republic

Zdánlivě drobné inovace s vlastními zdroji se často vyplatí více než velké a smělé vize. Jak k inovacím vést pracovníky v logistice? Jak vypadají takové malé inovace a kde je v logistice najít?

Digitální dvojče v roce 2021

Ing. Petr Jalůvka, DYNAMIC FUTURE s.r.o.

Co je digitální dvojče a v jakých oblastech lze využít? Co konkrétně přináší v současné „superturbulentní" době? Jak jsou na tom ve světě? A jak to souvisí s tím, že rádi jíme?

Bude - li to s ohledem na epidemiologickou situaci možné, školení proběhne prezenčně.

Lektoři

Michael Rada

je otcem projektu Mezinárodního obchodního centra udržitelného rozvoje (IBCSD), jednatelem jeho mateřské společnosti IBCSD LAB s.r.o. a zakladatelem INDUSTRY 5.0. Od roku 1990 působil ve středním a později ve vyšším managementu logistických (SCHENKER, SGL) a obchodních (NORECOM, GERICOM, FRIDANAIR, AMERICAN WAY) firem, a to nejen na pozicích…

Více informací a další semináře lektora

Ing. Petr Jahoda, MBA

výkonný ředitel Sony DADC Czech Republic. Od roku 2011 členem managementu Sony DADC. V posledních letech se věnuje zejména logistice, zpětné logistice a dopravě. Zajistil rozjezd evropského střediska zpracování vratek s kapacitou 20 mil. kusů ročně a za výstavbu a provoz Evropského distribučního centra v Nýřanech. Před nástupem do Sony řídil mj.…

Více informací a další semináře lektora

Ing. Petr Jalůvka

zakladatel a spolumajitel společnosti DYNAMIC FUTURE s.r.o., kde také doposud aktivně působí. Člen Komory logistických auditorů. Absolvent Institutu dopravy při VŠB-TU. První zkušenosti s optimalizací procesů získal již v průběhu studia ve společnostech Autopal Nový Jičín a ŽDB a.s. v Bohumíně. Podílel se na mnoha významných projektech pro…

Více informací a další semináře lektora

!ERR No images found in //image.dashofer.cz/fotogalerie/sklog/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.

Termín a místo konání

10.6.2021

9:00 - 14:00

Praha nebo on-line

Adresa bude upřesněna

3990

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.