Input:
Input:
Jméno a příjmení musí být správně vyplněno!
Chybný formát e-mailové adresy
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Podmínky registrace
Konference

Konference Převodní (transferové) ceny - ve spolupráci se společností AUDIT PROFESIONAL

Konference je určená:

pro jednatele, finanční ředitele, zaměstnance finančních oddělení

Cíl konference:

Poskytnout účastníkům praktické znalosti problematiky převodních cen, které jim pomohou s minimálními náklady efektivně nastavit transakce se spřízněnými společnostmi a zároveň průběžně dokumentovat tyto transakce pro případ daňové kontroly. Cílem konference je také umožnit setkání všem, kteří nesou odpovědnost za převodní ceny. Teoretická východiska budou doplněna o praktický příklad buďto formou případové studie nebo skutečného případu z praxe (judikát či zpráva z finanční kontroly).

Obsah a časový harmonogram:

Finanční úřady se v rámci daňových kontrol stále častěji zaměřují na nastavení převodních cen. Poslední průzkum ukázal, že převodní ceny jsou pro poplatníky působící ve skupině podniků nejrizikovější z daňových oblastí. Nastavte správně své transferové ceny a buďte připraveni na daňovou kontrolu. 

8:30 - 9:00  Prezence účastníků

9:00 - 9:05 Uvítání posluchačů a úvod konference

9:05 - 10:20 Legislativa a metodika transferových cen(Ing. Michal Jelínek, Ph.D.)

10:20 - 11:35 Daňová kontrola transferových cen  (Ing. Michal Jelínek, Ph.D)

11:35 - 11:50 Přestávka

11:50 - 13:05 Pohled daňové správy (Ing. Mgr. Radim Bláha)

13:05 - 14:00 Oběd

14:00 - 15:15 Dopady transakcí se spojenými osobami na účetní závěrku (Ing. Lenka Lopatová)

15:15 - 15:30 Přestávka

15:30 - 16:45 Právní aspekty transferových cen (advokát Mgr. Ing. Miroslav Šperka, LL.M) 

16:45 - 17:00 Ukončení konference

Partnerem konference je společnost AUDIT PROFESIONAL!

AUDIT PROFESIONAL Vám již dvacet let poskytuje auditní, daňové a související poradenské služby na nejvyšší odborné úrovni garantované vedoucími pracovníky společnosti. Jako první auditní a daňová kancelář v Ostravě jsme získali rozsáhlé zkušenosti jak s prací pro velké skupiny podniků tak i pro střední a menší podniky v regionu.

Krom průběžných poradenských služeb Vám pomáháme také při přeměnách Vašeho podnikání, fúzích či prodejích obchodních podílů. Zajištujeme komplexní provedení obchodních přeměn společně s návrhem na daňově nejefektivnější řešení. Díky posílení našeho týmu zajišťujeme komplexní servis související s daňovým plánováním v tuzemsku i zahraniční.

Akce1 + 1  - „Ve dvou se to lépe táhne“. 

V čem akce spočívá?

Přihlaste se na Konferenci Převodní (transferové) ceny v termínu 23.11.2015 a přiveďte s sebou na konferenci kolegu zcela zdarma! 

Podmínky akce 1+1:

Akce je určena zákazníkům společnosti Verlag Dashöfer, kteří si do 19.11.2015 zakoupí a zaplatí účast na konferenci Převodní (transferové) ceny.

Stačí vyplnit závaznou objednávku na konferenci pro jednu osobu a do poznámky napsat jméno kolegy, který se konference zúčastní zdarma. 

Všichni takovíto zákazníci mohou přijít na konferenci s kolegou, který bude mít konferenci zcela zdarma (samozřejmě obdrží podkladové materiály i občerstvení, stejně tak, jako platící účastník).

Ke konferenci nejsou přiřazeny žádné jiné bonusy. 

Přednášející

Ing. Michal Jelínek Ph.D., lektor Daně, účetnictví

Působí jako vedoucí partner ve společnosti AUDIT PROFESIONAL. Transferovým cenám se věnuje od roku 2006, přičemž během své kariéry působil ve společnostech Ernst & Young a BDO. Pravidelně publikuje v odborném tisku a vyjadřuje se k aktuálním otázkám v oblasti mezidnárodního zdanění. Pět let vyučoval na Vysoké škole ekonomické v Praze a připravoval

Ve své předchozí praxi ve Finanční správě (ve Finanční správě působila od roku 2000) se jako metodik několik let věnovala problematice převodních cen a mezinárodnímu zdaňování. Kromě práce metodika byla zodpovědná za přímou spolupráci Finančního úřadu pro Plzeňský kraj s bavorskou a saskou daňovou správou. Má zkušenosti získané z daňových kontrol

Působí ve Finanční správě České republiky již od roku 1994. Zpočátku jako metodik pro daň z příjmů fyzických osob, posléze jako vedoucí oddělení mezinárodní spolupráce v přímých daních a od roku 2005 je ředitelem odboru přímých daní. V rámci této pozice řídí výkon přímých daní v České republice, zastupuje Českou republiku v orgánech OECD a EU,

působí jako vedoucí advokát ve společnosti V4 Legal pro Českou republiku a Polsko. Specializuje na mezinárodní obchodní právo a přeměny společností. Během své desetileté kariéry se podílel na celé řadě transakcí při prodejích podniků a akvizicích, realizoval několik přeshraničních sloučení a pravidlně zastupuje své klienty při soudních řízeních.

Termíny a přihláška

DatumČasMístoZkratkaCena 
K tomuto semináři nejsou v současné době vypsány žádné termíny.
O nově vypsaných termínech Vám rádi napíšeme, pokud nám necháte kontakt.

Sleva 10 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 3-5 osob.
Sleva 20 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 6 a více osob.

Doplňující informace

Cena semináře zahrnuje kromě účasti na školení také studijní či pracovní materiál zpracovaný lektorem, zodpovězení dotazů v rámci diskuzního fóra a občerstvení, celodenní školení a kurzy i oběd. Na vyžádání vystavíme účastníkům certifikát o absolvování semináře. 

Množstevní sleva na seminář Vám bude automaticky odečtena na faktuře. Více informací se dočtete v Podmínkách účasti na semináři, které jsou součástí závazné přihlášky.

Dotazy týkající se problematiky školení, které nejsou příliš specifické a týkají se širšího okruhu posluchačů, je možné zasílat předem na e-mailovou adresu: info@kursy.cz.
Dotazy budou zodpovězeny v rámci přednášky.

Spojení: Cca 1 týden před konáním semináře obdrží objednatel semináře plánek a popis cesty podle aktuální dopravní situace.

Zajistíme dle Vašich představ i firemní vzdělávání! Kontaktujte nás ZDE. Pořádáme kursy a školení v rámci celoživotního vzdělávání dospělých.

  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - občerstvení
  • školení Praha - Clarion - občerstvení