Seminář

Konzultační seminář k problematice technických zařízení

Martin Šturma

Vyvstal před vámi problém z oblasti technických zařízení? Potřebujete se poradit o tom, zda je Vámi zamýšlený postup řešení vhodný, a v souladu s předpisy, zkonzultovat některé jeho detaily, nebo si doplnit informace? Nebo Vám zcela chybí představa, jak k problému přistoupit?

Máte dlouhodobě neřešený nějaký aspekt provozu nebo údržby zařízení, chybí vám dokumentace k nim a nevíte, jak ji doplnit, nebo si nejste jisti v otázkách zajištění bezpečnosti zařízení?

Nechce se Vám poptávat poradenství v plném rozsahu a na druhou stranu máte obavu, že na běžném prezenčním semináři s pevně danou strukturou nebude pro vaše dotazy dostatek prostoru?

Zkuste konzultační seminář s Martinem Šturmou, který se technickými zařízeními zabývá více než 15 let (v současnosti aktuálně jako vedoucí Inspekčního orgánu Mostecké Montážní a.s.) a za tu dobu dokázal fundovaně poradit již desítkám firem i osob.

Program semináře, bude složen z dotazů Vás, přihlášených. Jedná se o spojení poradenského servisu a vzdělávací akce, kombinaci individuálního přístupu k potřebám jednotlivých účastníků a možnosti výměny zkušeností v užším kruhu zájemců.

Oblasti:

  • požadavky na bezpečnost zařízení
  • požadavky na dokumentaci
  • uvádění zařízení do provozu
  • návrhy nových zařízení (výroba)
  • investice do technických zařízení
  • další oblasti po dohodě (možno zkonzultovat před přihlášením na vrany@dashofer.cz)

Schéma:

Své dotazy můžete přinést až na seminář. Ještě raději ale budeme, když nám je zašlete předem. Lektor tak bude mít možnost se na odpověď lépe připravit a bude-li to třeba, vyžádat si doplňující informace. Na semináři pak lektor Vám i ostatním účastníkům odprezentuje řešení problému a zodpoví dodatečné dotazy. Diskuse vítána.

Témata zařazená do programu jednotlivých běhů semináře průběžně zveřejňujeme na stránce akce. 

Tento seminář nemá pevnou formu a proto pro něj standardně nepřipravujeme žádné podklady. 

Doplňující dotazy zodpoví Ondřej Vraný vrany@dashofer.cz

Lektor

Martin Šturma

provádí osvětu pro všechny provozovatele technických zařízení se zaměřením na praktické ukázky problémů a nedostatků, se kterými se ve své dlouhodobé praxi setkal. Na základě zkušeností, které již přes 20 let sbírá, zavádí na míru šité provozní dokumenty, vzdělává revizní techniky z pohledu jejich legislativních a profesních povinností, zajišťuje…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

21.11.2019

9:00 - 13:00

Praha

Jakmile vypíšeme nový termín, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

3990

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.