On-line seminář

Látky vzbuzující mimořádné obavy (SVHC látky)

Ing. Lenka Jirátová Lišková

Látky vzbuzující velmi velké obavy (SVHC látky) jsou látky, které jsou díky svým vlastnostem jednou z nejpřísněji regulovaných skupin látek v rámci nařízení REACH.

Povinnosti vztahující se k používání SVHC látek se týkají celého dodavatelského řetězce - výrobce/dovozce, následného uživatele a distributora a týkají se látek jako takových, látek jako složek směsi, ale i látek obsažených v předmětech bez ohledu na to, zda jsou z předmětu záměrně uvolňovány nebo nejsou. 
Na rozdíl od registrace látek nejsou povinnosti spojené s používáním SVHC látek omezeny množstevně. Nově jsou SVHC látky řešeny také v rámci odpadářské legislativy.

Obsah semináře:

  • definice SVHC látek a postup jejich zařazování
  • povinnosti vztahující se k použití SVHC látek v dodavatelském řetězci
  • SVHC látky ve vztahu k odpadům

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Lenka Jirátová Lišková

absolventka VŠCHT Praha obor Organická technologie. Od roku 1998 pracuje ve Výzkumném ústavu organických syntéz a.s., Rybitví, nyní na pozici vedoucí referátu Expertní práce. Bohaté zkušenosti především v oblasti nařízení REACH - registrace, hodnocení látek a poradenská činnost. Člen Výboru pro management chemických látek při SCHP ČR.

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

21.4.2020

10:00 -11:30

On-line

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

1490

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.