On-line seminář

MiniŠkola pro rodiče s dětmi

Co všechno bychom měli (a mohli) vědět o stravování dětí

Bc. Lenka Polášková

Poslední z cyklu on-line seminářů nazvaných MiniŠkola je určen pro rodiče dětí předškolního věku a dále pro všechny, kdo mají o téma zájem, včetně pedagogických pracovníků mateřských škol.

Obsah:

  • Co všechno bychom měli vědět o stravování dětí.
  • Základní přehled v nutričních doporučeních.
  • Vhodné potraviny pro děti, které můžeme připravit doma.
  • Tipy pro rodiče i pedagogy.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během webináře můžete lektorovi pokládat dotazy prostřednictvím chatu, po jeho skončení se můžete podívat na záznam. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Bc. Lenka Polášková

vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, Praha, obor Vzdělávání dospělých. Ve své Bakalářské práci se zabývala výzkumem a možnostmi vzdělávání pedagogických pracovníků, v oblasti problematiky specifických poruch chování u dětí, předškolního věku. Nyní se věnuje magisterské formě studia. Středoškolské studium absolvovala na Střední pedagogické…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

4.6.2020

9:00 - 11:00

On-line

Sleva až 20 % pro více účastníků na jedné přihlášce. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

On-line seminář probíhá v prostředí Adobe Connect. Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.