On-line seminář

Nástroje pro automatizaci práce v Excelu

Ing. Pavel Durčák

Máte zvládnuté základy Excelu základní činnosti a chtěli byste se posunout na vyšší úroveň? Nebaví vás provádět pořád dokola ty samé stereotypní činnosti a chcete, aby je Excel prováděl za vás? Pak potřebujete náš on-line seminář o automatizaci práce v Excelu!

Obsah semináře

  • Kontingenční tabulky – Potřebujete ze svých dat získat souhrny a děláte to zdlouhavě opakovaným filtrem a sčítáním? S pomocí kontingenční tabulky budete hotovi do minutky.
  • Funkce KDYŽ – Procházíte řádek po řádku a zjišťujete, zdali byla splněna nějaká podmínka? Přenechejte tuto práci funkci KDYŽ. Anebo rovnou více spojeným funkcím.
  • Funkce SVYHLEDAT – Potřebujete přenášet údaje z jedné tabulky do druhé? Funkce SVYHLEDAT to může dělat za vás.
  • Funkce COUNTIF a SUMIF – Je pro vaše účely kontingenční tabulka příliš robustním nástrojem a potřebujete získat jen pár souhrnných údajů? Pak použijte funkci COUNTIF či SUMIF.
  • Podmíněné formátování – Ztrácíte ve svých tabulkách přehled? Tak je nechte podmíněným formátováním automaticky obarvit.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Pavel Durčák

Lektor firemních a rekvalifikačních kurzů na volné noze. Zaměřuje se na pokročilé funkce kancelářského balíku Microsoft Office a sadu programů CorelDRAW Graphics Suite. Na Ostravské univerzitě vystudoval obor Informační technologie ve vzdělávání. Dává si za cíl předávat informace o výpočetní technice srozumitelnou formou a s maximálním zaměřením na…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

18.6.2020

13:00 - 16:00

On-line

Adresa bude upřesněna

Sleva až 20 % pro více účastníků na jedné přihlášce. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.