On-line seminář

Nové oznamovací povinnosti podle novely chemického zákona

od 1. 1. 2021

Ing. Radka Vokurková

Novela chemického zákona přinesla zejména změny v oznamování nebezpečných směsí uváděných na trh v ČR a v ostatních zemích EU po 1. 1. 2021. Jaká mohou přinášet úskalí a jak se s nimi vypořádat?

Obsah online semináře

  • Stručný přehled nových povinností souvisejících s novelou chemického zákona od 1. 1. 2021.
  • Seznámení s portálem Poison Notification Centra, jehož prostřednictvím se oznamují od začátku roku nebezpečné směsi uváděné na trh ve většině zemí EU.
  • Podrobný popis potřebných informací při předkládání a způsobů, jak je možno oznámení provést.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Radka Vokurková

absolventka Univerzity Pardubice, fakulty chemicko-technologické. Od roku 2000 se specializuje na poradenství při uplatňování národních i evropských legislativních požadavků v oblasti chemie a ekologie pro výrobní a obchodní sféru. V současné době majitelka společnosti Consulteco s.r.o. s akreditací MŠMT na lektorskou činnost v oblasti chemické…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

25.2.2021

10:00 - 11:30

On-line

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.