Seminář

Oznamování nebezpečných směsí a UFI kódy po 1. 1. 2021

Ing. Radka Vokurková

Výrobcům a dovozcům chemikálií přibývají uvedením v platnost přílohy VIII nařízení CLP nové komplexní povinnosti, a to uvádění kódů UFI a oznamování nebezpečných směsí do databáze toxikogických center agentury ECHA. Oznamování se týká pouze směsí s rizikem pro zdraví člověka a fyzikálními riziky.

Seminář přinese podrobné informace, včetně návrhu postupu, jak zavést systém pro oznamování směsí ve formátu PCN (Poison Centres Notification Format) ve vaší společnosti. V souvislosti s oznámením bude pro výrobek vygenerován a používán tzv. UFI identifikátor.

Praktická ukázka možností řešení proběhne na závěr semináře. 

Lektor

Ing. Radka Vokurková

absolventka Univerzity Pardubice, fakulty chemicko-technologické. Od roku 2000 se specializuje na poradenství při uplatňování národních i evropských legislativních požadavků v oblasti chemie a ekologie pro výrobní a obchodní sféru. V současné době majitelka společnosti Consulteco s.r.o. s akreditací MŠMT na lektorskou činnost v oblasti chemické…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

13.10.2020

9:00 - 15:00

On-line

Jakmile vypíšeme nový termín, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

3 990,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

O tématu školení

Na tomto semináři se setkáte s pojmy jako:

Nebezpečné směsi, oznamování nebezpečných směsí, UFI kódy, výrobci a dovozci chemikálií, chemikálie dovoz, chemikálie vývoz, databáze toxikogických center agentury ECHA, PCN, Poison Centres Notification Format, UFI identifikátor.