On-line seminář

Plán kontroly a řízení

(Control plan/PLP)

Ing. Jaroslav Schwarz

On-line seminář Plán kontroly a řízení (Control plan/PLP) je zaměřený na zabezpečení výroby kvalitních produktů podle požadavků zákazníka podle metodiky IATF 16949 viz referenční příručka APQP: Advanced Product Quality Planning (Moderní plánování kvality produktu).

On-line seminář je zaměřený na vysvětlení metodiky souboru všech činností, které se provádějí v každé etapě procesu a zohledňují výstupy z FMEA návrhu a z FMEA výrobního procesu, aby se zabezpečilo, že všechny výstupy procesu budou pod kontrolou. V rámci semináře je vysvětlen účel a rozsah plánů kontroly a všech souvisejících metod včetně vazby Process FMEA na plán kontroly a řízení včetně možností využití aplikace IQ-RM PRO (APIS). Seminář je vhodný pro všechny, kdo zabezpečuje kvalitu, pro auditory, technology, pracovníky vývoje a výroby, manažery projektů a všem ostatním zájemcům o tuto oblast.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect, MS Teams nebo Cisco Webex. Odkaz k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Jaroslav Schwarz

moderátor, mentor a klíčový uživatel FMEA v IQ-RM PRO 6.5 - 0190 (Apis) a IQS (6.5.8.17). Moderátor, mentor a klíčový uživatel Benchmarkingu. Dlouhodobě spolupracuje s technickými univerzitami VŠB Ostrava, UTB Zlín a VUT Brno, při výuce technických předmětů (FMEA, Design of Expoeriments, Quality Function Deployment, Benchmarking,…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

26.2.2021

10:00 - 12:00

On-line

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.