On-line seminář

Požadavky na zajišťování BOZP při home office

Tomáš Neugebauer

Ani při výkonu práce formou home office není možné zapomenout na zajišťování BOZP. Své povinnosti musí plnit nejen zaměstnanec, ale i zaměstnavatel. Tento způsob výkonu práce má svá specifika, která je nutné zohlednit (potřeba zaměstnavatele provádět kontroly místa výkonu práce, sociální izolace zaměstnance atd.). Jakým způsobem je řešit a jak zajišťovat BOZP při home office se dozvíte, zúčastníte-li se našeho on-line semináře.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

7.5.2020

10:00 - 12:00

On-line

Jakmile vypíšeme nový termín, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

1990

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.