Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Prof. Dr. Ing. Milada Šťastná

Pracuje na Mendelově univerzitě v Brně, kde je vedoucí Ústavu aplikované a krajinné ekologie, šéfredaktorkou vědeckého časopisu EUROPEAN COUNTRYSIDE, dále předsedkyní Tematické pracovní skupiny (TPS) SZIF Krátké dodavatelské řetězce a komunitou podporovaného zemědělství.

Profesně se zaměřuje na problematiku agroekologie, ochrany životního prostředí, udržitelnosti krajiny a sociálního zemědělství. Od roku 1998 působí jako externí nezávislá expertka a pozorovatelka Evropské komise pro hodnocení projektů H2020 a HORIZON EUROPE, včetně programů COST, Interreg Central Europe a EUREKA, a ostatních projektů EC v rámci výzev v rámci RIA a ERC. Od roku 2013 jako nezávislá a expertka pro etické záležitosti Evropské komise u výše uvedených projektů.

Je koordinátorkou/spoluřešitelkou řady českých i zahraničních projektů. Doposud jako autorka a spoluautorka publikovala 75 vědeckých prací v anglickém a českém jazyce, podílela se na 16 monografiích (z toho 8 zahraničních) a 128 dalších publikací a příspěvků prezentovala na mezinárodních konferencích, sympoziích a seminářích.

 

 

Poptávka školení na míru

Chcete připravit kurz na míru? Napište nám na poptavka@kursy.cz nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem kopii vašeho požadavku. Ozveme se vám co nejdříve.

Input: