On-line seminář

Psychosociální rizika při práci v době "koronavirové"

MUDr. Vladimíra Lipšová

Psychosociální rizika při práci vyplývají z charakteru práce, vztahů na pracovišti i mimo něj. Je prokázáno, že výskyt těchto rizik na pracovišti má dopad na psychické i fyzické zdraví zaměstnanců. To, zda a jak mohou být tato rizika ovlivněna současnou krizovou situací, jak tato rizika řídit a jaká preventivní opatření zavádět bude obsahem tohoto sdělení.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

MUDr. Vladimíra Lipšová

Vedoucí oddělení pracovního lékařství Státního zdravotního ústavu v Praze.

Profesně se věnuje oblasti pracovnělékařských služeb, podpoře zdraví na pracovišti a problematice psychosociálních rizik při práci. Částečně pracuje i jako lékař pracovnělékařských služeb a praktický lékař pro dospělé v nestátním zdravotnickém zařízení.

Vzdělání 3.LF UK…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

5.5.2020

10:00 - 11:00

On-line

Jakmile vypíšeme nový termín, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.