Seminář

Řízení udržitelnosti ve firmách

Prosaďte se mezi konkurencí úspěšným zavedením managementu udržitelnosti.

Jan Kurka

Změna klimatu, nedostatek zdrojů a masivní vymírání druhů jsou hlavními výzvami naší doby. Podnikatelský úspěch stále více závisí na tom, jak společnosti transparentně a důvěryhodně prezentují svůj výkon v oblasti udržitelnosti a jak se v něm průběžně zlepšují.

Proč se otázkám udržitelnosti věnovat?

Realizace úkolů podnikatelské odpovědnosti ve smyslu společenské odpovědnosti a přechodu k udržitelnosti je náročná. Přesto se ukazuje, že firmy, které svou společenskou odpovědnost aktivně vnímají jako příležitost, jsou dlouhodobě úspěšnější. Díky řízení udržitelnosti, mohou společnosti ušetřit náklady, snížit rizika a využít nových příležitostí, které společenská transformace otevírá. Můžete zvýšit svou atraktivitu jako zaměstnavatel a pozitivně se odlišit od svých konkurentů na trhu.

Co Vám seminář přinese?

Náš lektor Vám ukáže, jak úspěšně integrovat udržitelnost do vaší společnosti a co je při tom třeba vzít v úvahu. V druhé části semináře si vyzkoušíte identifikaci klíčových hybných sil a motivací, které jsou pro vaše ambice v oblasti udržitelnosti významné z pohledu byznysových příležitostí, abyste se mohli kvalifikovaně rozhodnout, kde a jak začít.

Lektor

Jan Kurka

zakladatel česko-slovenské konzultační společnosti SUSTO - Sustainability Tools poskytující podporu firmám a samosprávám v jejich přechodu k udržitelnosti. Zaměřuje se na transformativní management udržitelnosti a impact design. Spoluzaložil Asociaci manažerek a manažerů udržitelnosti, stavovskou organizaci usilující o nastavení standardu kvality…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

18.4.2023

13:00 - 17:00

Praha

Adresa bude upřesněna

Přihlásit Připomenout

4 990,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.
ESG Environmental, Social and Governance Udržitelnost