Seminář

Síla pozitivního myšlení a triky naší mysli Bonus 2 vstupenky do kina Cinestar

Seminář je určen:

především těm, kteří i přes dosavadní úspěchy mívají pocit, že se jim něco nedaří, cítí se unavení či nenaplnění a chtějí se rozvíjet za hranice svých dosavadních možností.

Cíl semináře:

Po absolvování semináře si uvědomíte, jak funguje naše mysl a jaké na nás vymýšlí triky. Jakou sílu mají myšlenky a jakým způsobem se promítají do našeho těla. Ujasníte si vztah mezi myšlenkami a emocemi. Budete se dívat na události ve vašem životě z jiného úhlu pohledu a budete se cítit lépe. Zároveň se vám zlepší i vztahy s druhými, a to jak doma, tak na pracovišti.

garance kvality

Obsah semináře: 

"Největším objevem v mém životě je zjištění, že lidé mohou změnit své vnější životy změnou vnitřního myšlení." William James

Stalo se Vám někdy, že ať děláte, co děláte, stále nemůžete změnit některé nepříjemné situace a vztahy? Máte dojem, že se některé situace ve vašem životě stále opakují dokola? Při vnímání světa kolem sebe jsme ovlivněni starými stereotypy myšlení. Způsobem, jakým myslíme, si vytváříme vlastní realitu. Pokud objevíte nefunkční a již nepotřebné stereotypy svého myšlení a dokážete je změnit, budete se cítit lépe. Zároveň se vám zlepší i vztahy s druhými, a to jak doma, tak na pracovišti.

Kurz je založen na praktických příkladech a ukázkách. Některé metody si budete moci sami vyzkoušet. Dostanete propracované materiály v tištěné i elektronické podobě s odkazy a zdroji na další literaturu. 

Pozitivní myšlení

 • Schéma pozitivního myšlení
 • Triky naší mysli
 • Co všechno kolem sebe ovlivňujeme
 • Síla lidských myšlenek
 • Jak funguje náš mozek – různé mozkové frekvence
 • Vnitřní a vnější místa Vaší kontroly
 • Příznaky úspěšnosti
 • Zákon akce a reakce

Rovnováha vnímání, myšlení a chování

 • Bariéry a jejich zdroje
 • Sebeúcta
 • Předsudky a falešné myšlenkové vzorce

Účinná práce s cíli

 • Cíle a priority
 • Životní hodnoty a jejich ovlivnění
 • Pozitivní vnímání času
 • Praktické programování cílů

Časový harmonogram semináře:

8.30 – 9.00 – prezence účastníků
9.00 – 10.30 – seminář (1. část)
10.30 – 10.45 – přestávka
10.45 – 12.15 – seminář (2. část)
12.15 – 13.15 – oběd
13.15 – 16.00 – seminář (3. část) + diskuze

Lektor

Ing. Radka Loja, FCCA, lektor Právo, řízení

Radka je auditorkou, lektorkou a koučkou.  Již přes 15 let vede firemní semináře, píše články a přednáší. Původně vystudovala ČVUT – fakultu elektrotechnickou. Potom několik let pracovala v nadnárodních auditorských společnostech PricewaterhouseCoopers, Arthur Andersen (Ernst&Young). Má praktické znalosti v oblasti auditu různých typů společností,

Termíny a přihláška

DatumČasMístoZkratkaCena 
K tomuto semináři nejsou v současné době vypsány žádné termíny.
O nově vypsaných termínech Vám rádi napíšeme, pokud nám necháte kontakt.

Sleva 10 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 3-5 osob.
Sleva 20 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 6 a více osob.

Doplňující informace

Cena semináře zahrnuje kromě účasti na školení také studijní či pracovní materiál zpracovaný lektorem, zodpovězení dotazů v rámci diskuzního fóra a občerstvení, celodenní školení a kurzy i oběd. Na vyžádání vystavíme účastníkům certifikát o absolvování semináře. 

Množstevní sleva na seminář Vám bude automaticky odečtena na faktuře. Více informací se dočtete v Podmínkách účasti na semináři, které jsou součástí závazné přihlášky.

Dotazy týkající se problematiky školení, které nejsou příliš specifické a týkají se širšího okruhu posluchačů, je možné zasílat předem na e-mailovou adresu: info@kursy.cz.
Dotazy budou zodpovězeny v rámci přednášky.

Spojení: Cca 1 týden před konáním semináře obdrží objednatel semináře plánek a popis cesty podle aktuální dopravní situace.

Zajistíme dle Vašich představ i firemní vzdělávání! Kontaktujte nás ZDE. Pořádáme kursy a školení v rámci celoživotního vzdělávání dospělých.