On-line seminář

Školení BOZP a PO zaměstnanců a další povinná poskytování informací o BOZP

Tomáš Neugebauer

On-line seminář přinese informace nejen pro ty, jež si školení chtějí provádět sami, ale též i pro ty, kteří si jejich provedení chtějí objednat. Hovořeno nebude jen o školeních BOZP a PO, ale též i o profesních odborných školeních - řidičů motorových vozidel, svářečů, elektrikářů atd., jakož i o povinném poskytování dalších informací o BOZP zaměstnancům. Tedy o rizicích při práci, o přijatých opatřeních, o kategorizaci prací atd. Také bude řešena problematika školení zaměstnanců-cizinců, školení formou e-learningu, praktického výcviku.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Tomáš Neugebauer

v oblasti BOZP pracuje nepřetržitě více než dvacet let. Je interním auditorem systému managementu BOZP, specializuje se na vytváření systémů řízení v oblasti BOZP a na využívání informačních a komunikačních technologií v této oblasti. Je autorem jedenácti publikací a provádí lektorskou činnost. Též je autorem odborného obsahu a systému…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

19.6.2020

10:00 - 12:00

On-line

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.