On-line seminář

Současná situace ohledně COVID -19 a souvislosti s BOZP 3

Ondřej Vraný, Robert Křepinský

Třetí pokračování on-line relace ohledně vlivů současné situace ohledně epidemie onemocnění COVID-19 na oblast BOZP s listárnou nad vašimi dotazy.

Po příznivých ohlasech na relace 20.3.2020 a 27.3.2020 pro Vás redakce BOZPprofi ve spolupráci s autory, lektory a jinými odborníky připravuje on-line relaci, která se snaží reagovat na nastalou situaci a její aspekty pro oblast BOZP. Část programu relace se bude skládat také z odpovědí na vaše dotazy, o které poprosíme odborníky. 

Dotazy a podněty můžete zasílat na vrany@dashofer.cz nebo vkládat do dokumentu na Google Docs.

Obsah relace:

  • vývoj situace po dalším týdnu
  • listárna, reakce na další dotazy 

(témata budeme postupně doplňovat podle toho, jak budou přicházet dotazy a jak na ně budeme získávat odpovědi a reakce)

Účast na relaci je ZDARMA.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Naše e-learningové kurzy trvají maximálně dvě hodiny, po jejich skončení se můžete podívat na jejich záznam. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. 

Kapacita místnosti v prostředí Adobe Connect je 100 osob. Očekává se, že počet účastníků bude vyšší. V takovém případě budete moci relaci sledovat na YouTube streamu na nějž Vám také zašleme odkaz. 

Lektor

Robert Křepinský

je osobou odborně způsobilou v prevenci rizik a osobou odborně způsobilou v oblasti PO. Bezpečnosti a ochraně zdraví při práci se profesně věnuje již téměř třicet let. Od roku 1998 působí jako svazový inspektor bezpečnosti práce – metodik – specialista v OS UNIOS. Je členem Rady vlády pro BOZP – poradního orgánu vlády ČR, předsedou Stálého výboru pro…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

3.4.2020

10:00 - 11:30

On-line

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.