On-line seminář

VDA 2 - Uvolnění výrobního procesu a produktu (PPF) (2020)

Ing. Jaroslav Schwarz

On-line seminář VDA 2 – Zajišťování kvality před sériovou výrobou v šestém přepracované vydání Uvolnění výrobního procesu a produktu (PPF) přináší větší důraz na koordinaci postupu PPF mezi organizací a zákazníkem s cílem dohodnout rozsah, obsah a časový plán postupu PPF.

On-line seminář VDA 2 – Zajišťování kvality před sériovou výrobou v šestém přepracované vydání Uvolnění výrobního procesu a produktu (PPF) přináší větší důraz na koordinaci postupu PPF mezi organizací a zákazníkem s cílem dohodnout rozsah, obsah a časový plán postupu PPF. Nově je v rámci PPF zohledněn také software. Svazek VDA 2 stanovuje standardizovaný postup vzorkování, který je jednou z hlavních činností managementu kvality pro německy mluvící automobilky a jejich dodavatelé. Seminář je určen pro všechny interní a externí výrobní místa organizace, které dodávají výrobní díly, náhradní díly, výrobní materiály nebo volně ložené materiály. Je vhodný pro všechny pracovníky, kteří jsou zahrnuti v organizaci do systému kvality QS 9000. Použití PPF je povinné pro dodavatelský řetězec v automobilovém průmyslu (Tier 1, Tier 2…) nebo pro výrobce z jiného odvětví průmyslu, kteří tuto metodiku uznají za vhodné pro svou podnikovou praxi.

Lektor

Ing. Jaroslav Schwarz

moderátor, mentor a klíčový uživatel FMEA v IQ-RM PRO 6.5 - 0190 (Apis) a IQS (6.5.8.17). Moderátor, mentor a klíčový uživatel Benchmarkingu. Dlouhodobě spolupracuje s technickými univerzitami VŠB Ostrava, UTB Zlín a VUT Brno, při výuce technických předmětů (FMEA, Design of Expoeriments, Quality Function Deployment, Benchmarking,…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

27.8.2021

10:00 - 12:00

On-line

Přihlásit Připomenout

1490

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.