On-line seminář

Virtuální realita a trénink soft skills

- jen humbuk nebo trend budoucnosti?

Ing. Tereza Patočková

V karanténě jsme se naučili zvládat opravdu hodně věcí digitálně. Umíme pracovat flexibilně, kdykoli je potřeba a na různých místech. To platí samozřejmě také pro koncepty školení. Nabídka digitálních školení roste a stává se nedílnou a často nutnou součástí moderních společností. Jaká je efektivní cesta? Webinář, video... nebo virtuální realita? Tuto otázku zodpovíme na bezplatném webináři. Zaregistrujte se a zjistěte, které VR koncepty jsou na trhu k dispozici a kdy se opravdu vyplatí je používat!

Obsah on-line semináře:

  • Prezentační dovednosti a virtuální realita.
  • Využijete virtuální realitu právě u Vás ve firmě?
  • Jak funguje rozvíjení kompetencí ve virtuálním prostoru?
  • Jaké jsou výhody virtuální reality oproti videolearningu a prezenčnímu školení?
  • Jak lze virtuální realitu integrovat do již zaběhnutých školicích konceptů?

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Cisco Webex nebo You Tube. Odkaz pro přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Tereza Patočková

V našem nakladatelství zajišťuji vzdělávání - našich zaměstnanců i našich zákazníků. Vím, jak je těžké lidi přesvědčit, aby se zúčastnili praktického tréninku prezentačních dovedností - před ostatními účastníky kurzu, před kamerou, před lektorem. Má to jednoduché řešení - virtuální realitu.

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

11.1.2023

15:00 - 16:00

On-line

Přihlásit Připomenout

0

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.