Seminář

Vizuální myšlení v manažerské praxi, skečnouting

Bonus 2 vstupenky do kina Cinestar

Ing. Mgr. Radka Loja

Myšlenkové mapy lze v praxi použít pro rozvoj profesního života a kariéry. Mohou být významným pomocníkem v procesu učení, řešení problémů, time managementu nebo plánování a řízení velkých projektů.

Seminář je určen:

Seminář je vhodný pro všechny, kteří by rádi rozvinuli své vizuální myšlení a vhodně ho uměli propojit se slovem. Dále na semináři najdou inspirativní návody ti, kteří chtějí „vystoupit z boxu“ a získat jiný pohled na řešení situací, posílit kreativitu a zlepšit prezentaci svých nápadů ostatním.

Cíl semináře:

Řešení úkolů originálním způsobem pomocí kreseb a obrázků rozvíjí naše schopnosti za hranice dosavadních možností. Pokud se budete umět lépe dívat a vidět, budete schopni efektivněji vyřešit své pracovní a soukromé problémy. Jakákoli situace dostane s obrázkem jasnější rysy. Myšlenkové mapy lze v praxi použít pro rozvoj profesního života a kariéry. Mohou být významným pomocníkem v procesu učení, řešení problémů, time managementu nebo plánování a řízení velkých projektů.

garance kvality

Obsah semináře: 

  • mozek a naše myšlení – kde se berou obrazy;
  • působení obrazů,
  • vztah vizuálního a verbálního myšlení, propojení slova s obrazem, působení na emoce;
  • trénink představivosti;
  • proces vizuálního myšlení – dívání, vidění, představa, ukazování;
  • abeceda vizuálního myšlení, základní otázky, skečnouting;
  • šest způsobů vidění;
  • myšlenkové mapy – pravidla tvorby, praktické tipy k využití, ukázka a řešení konkrétních úkolů – podle výběru posluchačů;
  • síla a principy asociací.

Celý seminář je založen na praktických příkladech a různých cvičeních, kde si metody budete moci vyzkoušet a zažít. Dostanete propracované studijní materiály s odkazem na další literaturu.

Časový harmonogram semináře:

8.30 – 9.00 – prezence účastníků
9.00 – 10.30 – seminář (1. část)
10.30 – 10.45 – přestávka
10.45 – 12.15 – seminář (2. část)
12.15 – 13.15 – oběd
13.15 – 16.00 – seminář (3. část) + diskuze

Lektor

Ing. Mgr. Radka Loja

Radka je lektorkou, koučkou a terapeutkou. Původně vystudovala fakultu elektrotechnickou na ČVUT a později jednooborovou psychologii na FF UPOL. Je členkou České společnosti pro analytickou psychologii. Pracovala v auditorských společnostech PriceWaterhouseCoopers a Ernst&Young. Specializuje se na dvě oblasti: osobnostní rozvoj a sestavení…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

9.11.2017

9:00 - 16:00

Praha

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

3 690,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

O tématu školení

Mezi pojmy, kterými se na semináři budeme zabývat, můžeme zařadit mimo jiné:

mozek a myšlení, myšlení školení, negativní myšlení, stres školení, emoce školení, zvládání emocí, mindfullness školení, školení Praha atd.