Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení není správně vyplněno.
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací
On-line videozáznam

Windows 7 - Instalace, nastavení a údržba

Lukáš Přibyl, 27.8.2013, Délka videa: 01:09:54
Uvažujete-li o přechodu na Windows 7 nebo již tento operační systém z dílny společnosti Microsoft vlastníte a chcete jej využít na maximum, uvítáte praktický kurz zaměřený na jeho nastavení a pokročilé možnosti. Lukáš Přibyl Vám ukáže, jak při upgrade spolehlivě přenést soubory do nového prostředí, jak nastavit zvuk a vzhled nebo jak systém zabezpečit proti škodlivému software. Předvede Vám, jak zprovoznit pomocí Windows XP Mode starší a nekompatibilní aplikace nebo jak fungují nástroje Device Stage či ReadyBoost.

Videoseminář, jež Vás provede pokročilým ovládáním operačního systému Windows 7!

Jaký je obsah videosemináře?

Videoseminář je rozdělen do několika minutových úseků, jejichž seznam je uveden níže. Pohybovat se mezi nimi můžete velmi snadno - přeskočit či se vrátit k nějakému úseku jediným kliknutím myši.

 1. Úvod
 2. Možnosti upgrade na Windows 7
 3. Nastavení aktualizací Windows Update
 4. Migrace profilu uživatele na nové PC
 5. Zprovoznění nekompatibilních aplikací ve Windows XP Mode
 6. Technologie Windows Anytime Upgrade
 7. Ovládací panely
 8. Nastavení oblasti a jazyku
 9. Nastavení výchozích programů
 10. Nastavení zobrazení
 11. Nastavení zvuku
 12. Správa nainstalovaných programů
 13. Nástroje pro usnadnění
 14. Přizpůsobení ovládání
 15. Ovladače zařízení
 16. Přehled o zařízeních Device Stage
 17. Zrychlení systému díky ReadyBoost
 18. Nastavení sítě a VPN
 19. Možnosti sdílení
 20. Bezpačnostní brána Windows Firewall
 21. Ochrana před nežádoucím software s Windows Defender
 22. Ochrana před nežádoucím software se Security Essentials
 23. Zálohování souborů
 24. Obnovování souborů

Váš přednášející: Lukáš Přibyl

Lektor

kariéru zahájil již na střední škole, kde působil jako správce sítě pro několik společností v regionu. Během studií na vysoké škole nastoupil do mezinárodní společnosti, kde prošel mnoha pozicemi od technické podpory přes lektora až po produktového manažera. Nabyté zkušenosti pak v roce 2011 zužitkoval při založení vlastní společnosti Veratec. Tam

Objednávka

Cena 499 Kč + 21 % DPH
Objednat

Na této stránce si můžete přehrát pouze ukázku videa. Přístup k celému videu si můžete zakoupit po vyplnění objednávky.

Proč zvolit tuto formu studia?

 • ušetříte náklady i čas – nemusíte nikam cestovat a platíte cenu, která je ve srovnání s prezenčním seminářem zanedbatelná
 • nejste vázáni pevným termínem konání – videoseminář lze sledovat kdykoli, a bez problémů sledování přerušit
 • obsah je propojen s videem - můžete si zajímavou pasáž zopakovat anebo naopak přeskočit pasáž, která pro vás zajímavá není
 • videoseminář umožňuje intenzivnější a tím i kratší výklad - neztrácíte tak pozornost jako u celodenních seminářů

Jak videoseminář probíhá?

Videoseminář snadno spustíte prostřednictvím odkazu, který obdržíte do e-mailu ihned po objednání. Ve Vašem internetovém prohlížeči se otevře okno přehrávače videosemináře. V levé části vidíte rozepsaný obsah, díky kterému se můžete snadno pohybovat mezi jednotlivými pasážemi. Stačí kliknout na libovolnou kapitolu.

Co k videosemináři potřebujete?

 • přístup na internet
 • sluchátka (můžete použít i reproduktory, ale doporučujeme spíše sluchátka)
.

Ochrana osobních údajů a jejich používání

Ochrana soukromí je záležitostí  důvěry a vaše důvěra je pro nás důležitá. Respektujeme vaše soukromí a při zpracování vašich osobních údajů dodržujeme zákonná právní předpisy týkající se ochrany osobních údajů, zejména tzv. GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)) (dále jen "Nařízení").

Chtěli bychom vás tímto informovat o našem nakládání s osobními údaji pro zajištění vaší informovanosti příp. pro získání souhlasu s jejich zpracováním.

1. Data a jejich využití 

Verlag Dashöfer, nakladatelství spol s r.o. jakožto Správce zpracovává osobní údaje za tímto účelem:

 

 

 

 

Výše uvedené údaje zpracováváme po dobu aktivní objednané služby a po dobu 5 let od ukončení objednané služby nebo nákupu singulárního produktu, nepožaduje-li právní předpis uchování smluvní dokumentace po dobu delší. V případě zpracování osobních údajů na základě uděleného dobrovolného souhlasu po dobu 5 let od udělení souhlasu.

Aktuální seznam našich zpracovatelů můžete nalézt zde.

2. Zabezpečení dat 

Ochrana vašich údajů je pro nás klíčová, proto vynakládáme maximální úsilí pro zajištění jejich bezpečnosti. Plně využíváme technická i organizační opatření pro prevenci neoprávněného přístupu k těmto datům a zamezení jejich zničení nebo zneužití. Způsoby zabezpečení vašich dat jsou také pravidelně kontrolovány.

Při zpracování údajů v plné míře využíváme možností pseudonymizace a anonymizace, abychom co nejvíce posílili jejich zabezpečení.   

 

3. Práva subjektů

Nad svými osobními údaji neztrácíte kontrolu. Můžete k nim kdykoliv přistupovat nebo je opravit. Jako subjekt zpracování osobních dat máte také následující práva: právo na potvrzení o zpracování a informace o tom, jaké osobní údaje o vás zpracováváme, na opravu, výmaz (pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů), omezení zpracování, přenos osobních údajů, námitku proti zpracování, podat stížnost u dozorového úřadu(ÚOOÚ), na účinnou soudní ochranu, pokud máte za to, že vaše práva podle Nařízení byla porušena v důsledku zpracování vašich osobních údajů v rozporu s tímto Nařízením. V případě zpracování na základě uděleného dobrovolného souhlasu máte také právo kdykoliv tento souhlas vzít zpět. 

V případě dalších dotazů ohledně zpracování osobních údajů nás můžete kontaktovat na info@dashofer.cz