On-line video akademie

Začínáme s Word 2013 - vzdělávací kurz

Základní kurz pro zvládnutí textového editoru Word 2013. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel, Microsoft Word 2013 přinesl několik zásadních novinek, se kterými je dobré se seznámit.

ihned dostupné

on-line

1490  bez DPH 21 %

Začínáme s Wordem - 1. část

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:34:29

V první lekci Vás Pavel Durčák provede pracovním prostředí aplikace od A do Z. Naučíte se pracovat s dokumenty, sdílet je a tisknout. Zvládnete vkládat speciální znaky a projdete si techniky pro označování textů.

Materiály ke stažení

Word2013_I.zip 0.59 MB

Začínáme s Wordem - 2. část

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:33:02

Ve druhé části kurzu Vám Pavel Durčák ukáže, jak si nastavit automatické opravy. Dovíte se, k čemu je Režim čtení nebo proč používat kopírování formátu.

Materiály ke stažení

Word2013_II.zip 0.22 MB

Začínáme s Wordem - 3. část

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:31:03

V závěrečné části se naučíte vkládat do dokumentů různé objekty jako jsou grafy z Excelu, tabulky nebo záhlaví a zápatí. V praktické ukázce také zvládnete vytvořit firemní hierarchii díky objektu SmartArt.

Materiály ke stažení

Začínáme s Wordem - Závěrečná zkouška

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:00:11

Nyn Vás čeká závěrečná zkouška - kvíz o 19 otázkách. Právě jedna odpověď je vždy správná. Časový limit zkoušky je 15 minut.

Lektor

Ing. Pavel Durčák

Lektor firemních a rekvalifikačních kurzů na volné noze. Zaměřuje se na pokročilé funkce kancelářského balíku Microsoft Office a sadu programů CorelDRAW Graphics Suite. Na Ostravské univerzitě vystudoval obor Informační technologie ve vzdělávání. Dává si za cíl předávat informace o výpočetní technice srozumitelnou formou a s maximálním zaměřením na…

Více informací a další semináře lektora

Na této stránce si můžete přehrát pouze ukázku videa. Přístup k celému videu si můžete zakoupit po vyplnění objednávky.

Proč zvolit tuto formu studia?

  • ušetříte náklady i čas – nemusíte nikam cestovat a platíte cenu, která je ve srovnání s prezenčním seminářem zanedbatelná
  • nejste vázáni pevným termínem konání – videoseminář lze sledovat kdykoli, a bez problémů sledování přerušit
  • video je členěno do kapitol - můžete si zajímavou pasáž zopakovat anebo naopak přeskočit pasáž, která pro vás zajímavá není
  • videoseminář umožňuje intenzivnější a tím i kratší výklad - neztrácíte tak pozornost jako u celodenních seminářů

Jak videoseminář probíhá?

Videoseminář snadno spustíte prostřednictvím odkazu, který naleznete po platbě v sekci Můj účet. Ve Vašem internetovém prohlížeči se otevře okno přehrávače videosemináře. V levé části vidíte rozepsaný obsah, díky kterému se můžete snadno pohybovat mezi jednotlivými pasážemi. Stačí kliknout na libovolnou kapitolu.

Co k videosemináři potřebujete?

  • přístup na internet
  • sluchátka (můžete použít i reproduktory, ale doporučujeme spíše sluchátka)