On-line seminář

Zákon o výrobcích s ukončenou životností

– nový zákon, nové povinnosti od 1. 1. 2021

Ing. Petr Šulc

Zákon o výrobcích s ukončenou životností je úplně nový zákon, který schválila Poslanecká sněmovna a platit bude od 1. 1. 2021. Týkat se bude zejména autovraků, pneumatik, elektrozařízení, baterií ve smyslu rozšířené odpovědnosti výrobců. Všechny nové povinnosti vyplývající z tohoto zákona se dozvíte na tomto webináři.

Pro koho je webinář určen:

Zejména pro povinné osoby – subjekty dodávající na trh elektrozařízení, baterie a akumulátory, pneumatiky a vozidla, ale i zaměstnance obcí a měst zajišťující spolupráci s kolektivními systémy při zpětném odběru výrobků s ukončenou životností, provozovatele zařízení pro zpracování uvedených výrobků s ukončenou životností.

On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Lektor

Ing. Petr Šulc

je absolvent Fakulty stavební ČVUT, se specializací na vodní hospodářství a životní prostředí. Působil 10 let jako ředitel odboru infrastruktury pražského magistrátu a 3 roky jako technický a generální ředitel v kolektivních systémech Asekol a Ekolamp. Od roku 2009 působí jako nezávislý poradce v oblasti životního prostředí. Kromě environmentálního…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

26.1.2021

10:00 - 11:30

On-line

1 500,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Průběh a technické požadavky podrobněji popisujeme na našich stránkách.