Seminář

Zdaňování příjmů ze spekulací s kryptoměnami

Ing. Lucie Kábelová, Ing. Jan Kotala

Problematika virtuálních měn v daních, možná řešení, přístup finanční správy. Určeno pro fyzické nebo právnické osoby, které investovali v roce 2017 nebo 2018 do kryptoměn.

Seminář je určen:

fyzickým osobám obchodujícím nebo těžícím kryptoměny a všem, které virtuální měny zajímají.

Cíl semináře: 

probrat problematiku virtuálních měn v daních, možná řešení, přístup finanční správy. Určeno pro fyzické nebo právnické osoby, které investovali v roce 2017 nebo 2018 do kryptoměn. 

Obsah semináře:

Zajímají vás kryptoměny? Zveme vás na přednášku týkající se velmi aktuální problematiky – zdaňování příjmů ze spekulací nebo těžbou kryptoměn v roce 2017 a 2018. Povíme si, jaký názor má na problematiku kryptoměn Finanční správa ČR a v návaznosti na to si ukážeme možná řešení, jak ke zdanění příjmů z transakcemi s virtuální měnou přistupovat. Zabývat se budeme daní z příjmů fyzických a právnických osob.

Časový harmonogram:

8.30 – 9.00 – prezence účastníků

9.00 – 10.30 – přednáška (1. část)

10.30 – 10.45 – přestávka s občerstvením

10.45 – 12.00 – přednáška (2. část + diskuse) 

Lektor

Ing. Lucie Kábelová

Lucie Kábelová působí ve společnosti EK Partners, s.r.o. a jako interní doktorandka na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde se věnuje jak výuce daňově zaměřených kurzů, tak i výzkumu v oblasti daní. V praxi se Lucie zaměřuje zejména na daň z příjmů. V současné době zúročuje své znalosti také při odborném vzdělávání dospělých.

Více informací a další semináře lektora

Ing. Jan Kotala

Jan je zakládajícím partnerem EK Partners, s.r.o. Již během studií na Vysoké škole ekonomické pracoval v reklamní agentuře jako ekonom a posléze v daňovém oddělení poradenské společnosti. Certifikovaným daňovým poradcem se stal v závěru svého studia na VŠ. Po absolvování vysoké školy se věnuje výhradně práci v poradenských firmách, kde se zaměřoval…

Více informací a další semináře lektora

Termíny a místo konání

15.6.2018

9:00 - 12:00

Praha

Jakmile vypíšeme nový termín, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

Sleva až 20 % pro více účastníků na jedné přihlášce. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

O tématu školení

Na tomto školení se setkáte s pojmy jako:

Kryptoměny, zdaňování příjmů z kryptoměn, kryptoměny zdaňování příjmů, spekulace, těžba kryptoměn, bitcoin, bitcoin zdaňování příjmů, litecoin, kryptoměny zdanění, kryptoměny daně, zdanění kryptoměn, daně kryptoměny, daně bitcoin, zdanění bitcoinu, atd.