On-line video akademie

Zvládáme Excel 2013 - vzdělávací kurz

Základní kurz k zvládnutí tabulkového procesoru Excel 2013. Ať už jste začátečník nebo zkušený uživatel tohoto nástroje, verze 2013 přinesla několik zásadních novinek, se kterými je dobré se seznámit.

ihned dostupné

on-line

1490  bez DPH 21 %

Zvládáme Excel - 1. část

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:26:07

V úvodní lekci Vás Pavel Durčák provede pracovním prostředí aplikace od A do Z. Dovíte se, jak ukládat dokumenty do cloudu nebo k čemu se hodí nástroj Flash Fill.

Materiály ke stažení

Excel2013_I.zip 0.23 MB

Zvládáme Excel - 2. část

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:28:04

Ve druhé lekci Vás Pavel Durčák provede základními operacemi, se kterými se v Excelu setkáváme. Už nebudete dumat nad tím, jak zobrazit skrytý sloupec nebo jak zadat absolutní odkaz. Pomůže Vám také zorientovat se v chybových hlášeních nebo najít problém ve vzorci z nástrojem Vyhodnocení vzorce.

Materiály ke stažení

Excel2013_II.zip 23.41 kB

Zvládáme Excel - 3. část

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:31:35

Ve třetí lekci Vám Pavel Durčák ukáže, jak si v Excelu přizpůsobit buňky nebo celé oblasti. Zvládnete podmíněné formátování. Naučíte se vkládat obrázek na pozadí sešitu nebo si jednoduše nakreslit firemní hierarchii.

Materiály ke stažení

Zvládáme Excel - Závěrečná zkouška

Ing. Pavel Durčák, Délka videa: 00:00:10

Nyní Vás čeká závěrečná zkouška - kvíz o 14 otázkách. Právě jedna odpověď je vždy správná. Časový limit zkoušky je 15 minut.

Lektor

Ing. Pavel Durčák

Lektor firemních a rekvalifikačních kurzů na volné noze. Zaměřuje se na pokročilé funkce kancelářského balíku Microsoft Office a sadu programů CorelDRAW Graphics Suite. Na Ostravské univerzitě vystudoval obor Informační technologie ve vzdělávání. Dává si za cíl předávat informace o výpočetní technice srozumitelnou formou a s maximálním zaměřením na…

Více informací a další semináře lektora

Na této stránce si můžete přehrát pouze ukázku videa. Přístup k celému videu si můžete zakoupit po vyplnění objednávky.

Proč zvolit tuto formu studia?

  • ušetříte náklady i čas – nemusíte nikam cestovat a platíte cenu, která je ve srovnání s prezenčním seminářem zanedbatelná
  • nejste vázáni pevným termínem konání – videoseminář lze sledovat kdykoli, a bez problémů sledování přerušit
  • video je členěno do kapitol - můžete si zajímavou pasáž zopakovat anebo naopak přeskočit pasáž, která pro vás zajímavá není
  • videoseminář umožňuje intenzivnější a tím i kratší výklad - neztrácíte tak pozornost jako u celodenních seminářů

Jak videoseminář probíhá?

Videoseminář snadno spustíte prostřednictvím odkazu, který naleznete po platbě v sekci Můj účet. Ve Vašem internetovém prohlížeči se otevře okno přehrávače videosemináře. V levé části vidíte rozepsaný obsah, díky kterému se můžete snadno pohybovat mezi jednotlivými pasážemi. Stačí kliknout na libovolnou kapitolu.

Co k videosemináři potřebujete?

  • přístup na internet
  • sluchátka (můžete použít i reproduktory, ale doporučujeme spíše sluchátka)