Konference

Konference Digitalizace pracovněprávní agendy 2020

NOVINKA

Mgr. Daniel Vejsada

Je v dnešní době možné uzavírat pracovněprávní dokumenty v elektronické podobě a přiblížit se v oblasti HR k paperless office? V rámci této konference při hledání odpovědi na tuto otázku probereme nejen obecnou právní úpravu elektronických dokumentů a elektronických podpisů, ale zejména specifika pracovněprávních předpisů, z nich vyplývajících rizik a omezení. Probereme, co je nutné při zavádění elektronizace vzít do úvahy a čeho se vyvarovat. Součástí výkladu bude také případová studie praktické implementace systémů.

12.11.2020

9:00 - 13:30

Praha

Adresa bude upřesněna

4990

Sleva až 20 % pro více účastníků na jedné přihlášce. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Na konferenci se seznámíte s dostupnými prostředky a aplikacemi pro ulehčení práce, projdeme současnou legislativu a rámec, který zákony vymezují.  

PROGRAM:

1. blok: Mgr. Daniel Vejsada

  • Obecná právní úprava elektronických dokumentů (co je elektronický dokument a zda a za jakých podmínek je rovnocenný s dokumentem v listinné podobě)
  • Jak na elektronické podpisy (podepisování elektronických dokumentů, druhy elektronických podpisů a elektronických pečetí, možnosti jejich použití v rámci pracovněprávních vztahů).
  • Elektronizace pracovněprávních dokumentů (které dokumenty lze s přihlédnutím k praktické personální praxi již dnes mít v elektronické podobě, kde naopak ještě raději vyčkat, rizika při zavádění elektronizace).

2. blok: Případová studie společnosti SEFIRA

Specializuje se na vývoj a dodávky vlastních produktů pro důvěryhodné vytváření, ověřování a uchovávání elektronických dokumentů dle eIDAS. Nabízí řešení pro digitální transformaci organizací a jejich přechod na moderní paperless fungování. Poskytuje služby v oblasti elektronické identity, budování PKI a implementace HSM technologií.

3. blok: Zástupci IT firem se svými řešeními

Výhodou absolvování této konference je získání přehledu o možnostech zefektivnění práce a o nástrojích, které současný trh již nabízí. Budete schopni rozpoznat, které činnosti můžete optimalizovat již nyní a nad kterými je třeba se do budoucna zamyslet, protože je lze zcela zautomatizovat. V případě potřeby je možné s lektory prodiskutovat varianty nebo se nechat inspirovat jinými společnostmi, které se cestou automatizace již vydaly a mají první zkušenosti za sebou.

Časový harmonogram:

8.30 - 9.00 - registrace účastníků

9.00 - 11.00 - přednáška  - Mgr. Daniel Vejsada

11.00 - 11.15 - přestávka s občerstvením

11.15 - 13.30 - přednáška - SEFIRA: Ing. Petr Dolejší, Ing. Zdeněk Sýkora, zástupci IT firem

Lektoři

Mgr. Daniel Vejsada

Získal titul Mgr. na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze v roce 2012 a ve stejném roce také nastoupil do pražské kanceláře PRK Partners s.r.o., kde působí v současné době jako advokát v pracovněprávním oddělení. Dříve působil také jako funkcionář odborové organizace a jako zástupce v evropské radě zaměstnanců, kde se zaměřoval na praktické…

Více informací a další semináře lektora
!ERR No images found in //image.dashofer.cz/fotogalerie/skdigpm/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.

Termín a místo konání

12.11.2020

9:00 - 13:30

Praha

Adresa bude upřesněna

4990

Sleva až 20 % pro více účastníků na jedné přihlášce. Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Partneři

Partnerem této konference je Komora certifikovaných účetních.

Partnerem konference je také PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář

Chci se stát partnerem

Velmi si vážíme Vašeho zájmu stát se partnerem naší společnosti. Vyplňte prosím kontaktní formulář a my vás budeme v nejbližší době kontaktovat na uvedeném emailu.