Lektor seminářů Verlag Dashöfer

Ing. Bc. Jan Maršák, Ph.D.

Řředitel odboru cirkulární ekonomiky a odpadů, Ministerstvo životního prostředí.
Absolvent doktorského programu na Fakultě technologie ochrany prostředí Vysoké školy chemicko-technologické v Praze a oboru politologie/sociologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.
Na Ministerstvu životního prostředí působí v různých pozicích od roku 2003. Od roku 2024 zastává pozici ředitele odboru cirkulární ekonomiky a odpadů Ministerstva životního prostředí (MŽP). V letech 2020 – 2023 zastával pozici ředitele odboru odpadů MŽP. Zajišťoval proces přijetí kompletní nové legislativy odpadového hospodářství. V rámci odborné činnosti se zaměřuje na strategické otázky vývoje odpadového hospodářství v ČR a EU. Komplexně se zaměřuje na problematiku oběhového hospodářství. Koordinoval přípravu národního Strategického rámce cirkulární ekonomiky ČR 2040 („Cirkulární Česko 2040“) a prvního Akčního plánu cirkulární ekonomiky ČR pro období 2022–2027. 

Poptávka školení na míru

Chcete připravit kurz na míru? Napište nám na poptavka@kursy.cz nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář. Po odeslání formuláře vám pošleme e-mailem kopii vašeho požadavku. Ozveme se vám co nejdříve.

Input: