Konference

Dotační příležitosti pro podnikatele - konference - jak získat finance a jak o ně nepřijít

Last Minute sleva 10 %!

Bc. et Bc. Ondřej Homola, Ing. Tomáš Musil, Mgr. Petr Burda, Mgr. Filip Hajný

Konference je zaměřena na podnikatelský sektor a na představení možností získání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU.

29.6.2016

9:00 - 17:00

Praha

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

2 990,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Nové programovací období 2014 – 2020 nabízí mnohé dotační příležitosti pro podniky různé velikosti a různé ekonomické činnosti. Konference bude zaměřena na podnikatelský sektor a na představení možností získání finančních prostředků ze strukturálních fondů EU (mohou být i další typy dotací). Z jednotlivých operačních programů budou vybrány ty programy a jednotlivé prioritní osy, které se přímo vztahují k rozvoji podnikatelské činnosti.

Představíme současné výzvy, které jsou vhodné pro podání žádosti o dotaci, na konkrétních příkladech vysvětlíme některá specifika podávání projektů, účastníky seznámíme s celým dotačním cyklem (podání, realizace a ukončení projektu) a zdůrazníme důležité výzvy, které budou v nejbližším období otevřeny pro podnikatelský sektor.

Jako další bod konference přichází v úvahu vysvětlení možných nejčastějších chyb při podávání projektů a jejich předcházení. Dále můžeme rozebrat, jak funguje systém výběrových řízení na příkladu OPPIK nebo další konkrétní příklady z realizace projektů a představíme administrativní část realizace projektu (včetně monitoringu a případných kontrol ze strany poskytovatele dotace).

Konference je určená pro

malé, střední a velké podniky, dotace EU, strukturální fondy, programovací období 2014 – 2020, výběrová řízení, dotační management

Program

 • Jak získat finance
  • představení operačních programů zaměřených pro podnikatele,
  • přehled aktuálně platných a nejbližších výzev,
  • harmonogram výzev,
  • představení dotačního cyklu (co je všechno potřeba pro podání žádosti a jak vypadá realizace a ukončení projektu - na příkladu vybraného operačního programu, ideálně OPPIK či dalších),
  • nejčastější chyby při podávání a realizaci projektů
 • Jak o finance nepřijít
  • problematika výběrových řízení,
  • problematika podávání žádostí o platbu, monitoringu, kontrol na místě,
  • vybrané právní otázky dotaci pro podnikatelsky sektor,
  • diskuse
 • Smlouvy v dotačním cyklu
  • smlouvy  s dodavateli,
  • smlouvy v novém občanském zákoníku,
  • kupní smlouvy (stroje, hardware, software),
  • smlouva o dílo (zejm. na stavební práce)

Lektoři

Bc. et Bc. Ondřej Homola

se dotacím věnuje od roku 2005, tedy od začátku dotací Evropské unie v České republice. Během několikaletého působení v agentuře CzechInvest se podílel na tvorbě dotačních programů, kontrolách na místě, vyhodnocování projektových žádostí a podobně. Od roku 2008 působí v této oblasti jako poradce a od té doby realizoval více než 100 úspěšných…

Více informací a další semináře lektora

Ing. Tomáš Musil

Ing. Tomáš Musil se v oblasti managementu dotací z EU pohybuje již od roku 2006. Působí jako lektor, je autorem desítek úspěšných projektových žádostí a supervizorem více než 100 projektových žádostí (a to v rámci OP PI, OP PIK, OP RLZ, LZZ,OP Z). Je také hodnotitelem bakalářských a diplomových prací na soukromých i veřejných VŠ.

Více informací a další semináře lektora

Mgr. Petr Burda

se věnuje oblasti dotačního managementu již od roku 2011, má zkušenosti s podáváním projektů financovaných z programů EU z  veřejné i soukromé sféry, úspěšný při získávání dotací, realizaci projektů i jejich ukončování, od roku 2015 vyučuje  v rámci doktorského studia na VŠE předmět zaměřený na regionální rozvoj a dotační…

Více informací a další semináře lektora

Mgr. Filip Hajný

Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, působí jako samostatný advokát v Praze. Ve své praxi spojuje znalosti ústavního, občanského, obchodního, správního a trestního práva.

Specializuje se na smluvní právo, soudní i mimosoudní řešení sporů, právo na informace, práva k duševnímu vlastnictví a ochranu osobnosti.

Zabývá se rovněž právy k…

Více informací a další semináře lektora

!ERR No images found in //image.dashofer.cz/fotogalerie/skdot/. Images path has to be on the same server. Supported img formats: jpg, jpeg, png, gif.

Last Minute sleva 10 %

Standartní cena 2 990 Kč + 21% DPH, cena po slevě 2 691 Kč + 21% DPH

Termín a místo konání

29.6.2016

9:00 - 17:00

Praha

Tento termín již nelze objednat. Jakmile vypíšeme nový, dáme Vám vědět. Nechte nám prosím na sebe kontakt.

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.

Partneři

OH Consulting

AK Hajný

Mediální partneři

Názory účastníků

 • David Salač

Mohu plně doporučit, splnilo to mé očekávání. 

 • Josef Štědronský

Dobrý výběr přednášejících, reprezentativní prostředí, rozumná cena konference

 • Libor Holeček

Děkuji, kurz byl profesionální po všech stránkách