Input:
Input:

Bezplatný odběr e-mailových novin

Jméno a příjmení musí být správně vyplněno!
Chybný formát e-mailové adresy.
Zadávejte bez mezinárodní předvolby.
Více informací
Konference

Veřejné zakázky 2016 - nový zákon o zadávání veřejných zakázek

Po dlouhém jednání a odkládání byl v dubnu letošního roku schválen zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, který vyšel spolu s doprovodným zákonem č. 135/2016 Sb. ve Sbírce zákonů. Účinnosti nabudou 1. října 2016.

Konference je určena

  • všem zájemcům o změny v zákoně o veřejných zakázkách
  • zadavatelům i dodavatelům veřejných zakázek

Program

Přehled nejdůležitějších změn v novela zákona o VZ

Nejvýznamnější změny v novém zákoně o zadávání veřejných zakázek pro zadavatele a dodavatele

Jak při zadávání zakázek podporovat místní dodavatele

Přednáška se zabývá obecnou úpravou smluvního práva podle občanského zákoníku a nejčastějšími smluvními typy. Stručně představuje problematiku porušení a změn smluv, upozorňuje na specifika smluv na veřejné zakázky a uvádí pravidla pro zveřejňování smluv.

Problematika smluv ve vztahu k veřejným zakázkám

Přednáška představuje dostupné nástroje a postupy, kterými lze při zadávání veřejných zakázek podpořit místní dodavatele. Rozbor přitom zohledňuje základní zásady veřejného zadávání, především zásadu rovného zacházení a zákazu diskriminace.

 

 

 

Přednášející

Absolvoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v roce 1998, v roce 2002 ukončil na této fakultě doktorské studium (Ph.D., obor správní právo) a habilitoval se na práci „Veřejné zakázky a PPP projekty“ (2010, obor Finance). Jmenovaný pracoval na Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže na odboru dohledu nad zadáváním veřejných zakázek po dobu 2

Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, působí jako samostatný advokát v Praze. Ve své praxi spojuje znalosti ústavního, občanského, obchodního, správního a trestního práva.

Specializuje se na smluvní právo, soudní i mimosoudní řešení sporů, právo na informace, práva k duševnímu vlastnictví a ochranu osobnosti.

Zabývá se rovněž právy k

Termíny a přihláška

DatumČasMěstoMístoCena 
4.10.20169:00 - 16:30Praha
Štěpánská 613/18
2990 Litujeme, ale na tento termín semináře se už nelze objednat.

Požádat o nový termín

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.
Sleva 10 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 3-5 osob.
Sleva 20 % pro každého přihlášeného při současné objednávce jednoho semináře 6 a více osob.

Partneři

Mediální partneři

Doplňující informace

Cena semináře zahrnuje kromě účasti na školení také studijní či pracovní materiál zpracovaný lektorem, zodpovězení dotazů v rámci diskuzního fóra a občerstvení, celodenní školení a kurzy i oběd. Na vyžádání vystavíme účastníkům osvědčení o absolvování semináře. 

Množstevní sleva na seminář Vám bude automaticky odečtena na faktuře. Více informací se dočtete v Podmínkách účasti na semináři, které jsou součástí závazné přihlášky.

Dotazy týkající se problematiky školení, které nejsou příliš specifické a týkají se širšího okruhu posluchačů, je možné zasílat předem na e-mailovou adresu: info@kursy.cz.
Dotazy budou zodpovězeny v rámci přednášky.

Spojení: Cca 1 týden před konáním semináře obdrží objednatel semináře plánek a popis cesty podle aktuální dopravní situace.

Zajistíme dle Vašich představ i firemní vzdělávání! Kontaktujte nás ZDE. Pořádáme kursy a školení v rámci celoživotního vzdělávání dospělých.

  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - oběd
  • školení Praha - Clarion - občerstvení
  • školení Praha - Clarion - občerstvení